Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie ?!


Rekomendowane odpowiedzi

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...4545526642&rd=1

 

W tym serwisie jest duzo podobnych motocykli, ktorych cena wacha sie od 100 do 500 Euro czasami nawet wiecej. Kupowal ktos cos w takim serwisie lub ktos sprowadzal motocykl z niemiec ?! mam mozliwosc transportu czego takiego w podobnej cenie wlasnie z niemiec. trzeba zalatwiac jakies formalnosci w niemczech zwiazane np z wyrejestrowaniem itp !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=40293&item=4545526642&rd=1

 

W tym serwisie jest duzo podobnych motocykli' date=' ktorych cena wacha sie od 100 do 500 Euro czasami nawet wiecej. Kupowal ktos cos w takim serwisie lub ktos sprowadzal motocykl z niemiec ?! mam mozliwosc transportu czego takiego w podobnej cenie wlasnie z niemiec. trzeba zalatwiac jakies formalnosci w niemczech zwiazane np z wyrejestrowaniem itp !?[/quote']

Ehhh to jest licytacja ;) . Przeciez na ebayu licytuja w ostatniej sekundzie. moja Dt stala caly czas 400euro a przez ostatnie 10 minut skoczyla prawie o drugie tyle. Sadze ze ten RM za jakies 2000euro pojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche racji masz ale patrzylem na starsze Suzuki Rm 125 takie rocznik ok 90' i ich cena na koncach licytacji nie zawsze jest wysoka. Propo to za ile mozna dostac taka maszynke w Niemczech okolo 90 rocznika w dobrym stanie !?

No to ja przytocze fragment wypowiedzi Strzałka. Starszy cross to "skarbonka bez dna" . Pomysl nad jakims enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie przeglądam sobie oferty motocyklów i patrze a tu ten cross, co podał do niego linka Czarnyy,tylko wystawiony na innej stronie http://www.motoscout24.autoscout24.de/ger/...sf&language=ger , z ceną do wzięcia,jedank się nie pomyliłem co do ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 wole crossy' date=' po 2 pytalem sie za ile mozna kupic w niemczech motocykl Suzuki Rm 125 z roku 1988-1992 w dosc dobry stanie !?[/quote']

A co Cie przekonalo do zakupu crossa? Powiedz ile chcesz przeznaczyc na to kasy, wtedy bedziemy myslec

 

 

Tak właśnie przeglądam sobie oferty motocyklów i patrze a tu ten cross' date=' co podał do niego linka Czarnyy,tylko wystawiony na innej stronie http://www.motoscout24.autoscout24.de/ger/...sf&language=ger , z ceną do wzięcia,jedank się nie pomyliłem co do ceny

 

Jasnowidz 8O ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem juz suzuki rm 125 ale z silnikiem cz crosowej i jezdzilo sie calkiem niezle. pozatym smigalem wsk 175 a teraz jezdze mz etz 250 jednak znudzily mnie juz drogi asfaltowe i mam ochote posmigac po lasach a warunki do tego mam wspaniale kolo siebie. chce dac jakies 2-3 tys zl za jakas 125. zalezy mi na tym zeby bylo silne i zrywne a w polce ceny wszystkich crosow sa cholernie duze. w niemczech z tego co sie orientuje mogloby sie znalesc cos w cenie 600-700 Euro. znajomi jezdzacy do niemiec wspominali ze widzieli wystawione na sprzedaz crosy w znacznie nizszych cenach. Rocznik jaki mnie interesuje to tak jak pisalem 88-92. orientujecie sie dokladnie jakie sa ceny takich maszynek w niemczech !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem juz suzuki rm 125 ale z silnikiem cz crosowej i jezdzilo sie calkiem niezle. pozatym smigalem wsk 175 a teraz jezdze mz etz 250 jednak znudzily mnie juz drogi asfaltowe i mam ochote posmigac po lasach a warunki do tego mam wspaniale kolo siebie. chce dac jakies 2-3 tys zl za jakas 125. zalezy mi na tym zeby bylo silne i zrywne a w polce ceny wszystkich crosow sa cholernie duze. w niemczech z tego co sie orientuje mogloby sie znalesc cos w cenie 600-700 Euro. znajomi jezdzacy do niemiec wspominali ze widzieli wystawione na sprzedaz crosy w znacznie nizszych cenach. Rocznik jaki mnie interesuje to tak jak pisalem 88-92. orientujecie sie dokladnie jakie sa ceny takich maszynek w niemczech !?

Jak ledwo uzbierales 2-3 tys na crossa to musze CIe zmartwic ale nie bede Cie stac na utrzymanie ;) . POmysl o czyms w stylu wlasnie RM-a z silnikiem CZ, albo Cr-ki bardzo fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzbieralem ledwo ale chce sobie na czyms posmigac od lipca i do lipca te 2-3 klocki bede mial. pozniej mialbym jakies 500 zl miesiecznie do wypieprzenia ale nie chodzi o to. myslalem nad tym i w sumie moze racja ze lepiej jakies enduro. ale co w takim razie polecacie ( oczywiscie chodzi mi o jakas 125) bo 80 to raczej juz dla mnie za malo. Co polecacie ile to ma konikow, jaki moment obrotowy, ile sianko trzeba by dac w niemczech za cos takiego itp !? bede jezdzil tylko i wylacznie po lesie bo kolo mnie sa same lasy i fantastyczne trasy do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie ceny w Polsce i za granica takich modeli ?!

www.ebay.de

www.allegro.pl (ale tutaj teraz Ts-ek nie ma).

Mam Dt125 i jezdzilem na TS tyle ze moj sprzet jest zablokowany. Ts zapier**** jak wsciekly dzik i mimo ze nie ma ich duzo w Polsce z czesciami nie ma wiekszego problemu. Jest troche mniej potezna od DT ale zawieszeniowo chyba podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...