Skocz do zawartości

No to się pochwale :) DT 80


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt wygląda piękinie cena normalna ja za swoją dałem 3800 tyle że miała przebiek 2600km 8) i ogulnie była zajebista :twisted: . NIestety kilka jazd w terenie i sie porobiły rysy :? strasznie mnie to boli :D .

 

A co do rejestracji będzie ciężko jeżeli ma karte pojazdu to znaczy że była rejestrowana na motor . Motorowery nie mają kart pojazdu. Sprubuj pujść do urzędu z samym papierem od kolesia z punktu kontroli pojazdów.Z tego co wiem Enduras tak rejestrował swoją dt80 i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety kilka jazd w terenie i sie porobiły rysy  strasznie mnie to boli  .

Nie rozumiem...jak Cię to boli to po co jeździsz w terenie ?.Do tego jest przeznaczone enduro :twisted: ,jak chcesz żeby moto nie miało ani jeden ryski to kup sobie chopera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem...jak Cię to boli to po co jeździsz w terenie ?.Do tego jest przeznaczone enduro  ,jak chcesz żeby moto nie miało ani jeden ryski to kup sobie chopera

Ehh chodziło mi o to że poprostu szkada mi jej było z początku. Bo była z niej jeszcze taka dziewica zoro rysek zero śladów katowania ....rozumiesz? A pozatym 3800zł to dużo kasy i szkoda mi było ją niszczyć .Niewiem wydaje mi sie że mimo wszystko moja reakcja jest normalna. Każdemu chyba jest troche żal tak niszczyć sprzęta (na począdku) chyba że ktoś sra kasą i kupi sobie nowe owiewki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko.Jak powinien być naciagnięty łańcuch (tzn ile powinien mieć luzu?) bo wydaje mi się ,że jest ciut za luźny.

 

A i mam prośbe jak by ktoś miał jakąś instrukcje lub jakies materiały do Yamahy DT to bym bardzo prosił o przesłanie mi ich :roll:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko.Jak powinien być naciagnięty łańcuch (tzn ile powinien mieć luzu?) bo wydaje mi się ' date='że jest ciut za luźny[/quote']

Łańcuch powinien mieć luz na 2 palce.

 

A i mam prośbe jak by ktoś miał jakąś instrukcje lub jakies materiały do Yamahy DT to bym bardzo prosił o przesłanie mi ich

Tu masz całego manuala do dt 80 http://dt80.wz.cz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa .Tylko ,że ta z allegro za 10zł (oczywiście ksiażka w formie elektronicznej ) to dokładnie to samo co jest w linku ,który podał Strzalek_t.

 

Mam pytanie czy ten kask jest coś wart: (Tornado)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48499098

Mam kask ,ale ten by był jako drugi dla pasażerki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...