Skocz do zawartości

No to już po sezonie:(


Mishel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PGR napisał :

Nic sie nie martwcie my się mishelem zaopiekujemy....

 

Oj no to teraz się dopiero zmartwiłam :P

A jak zobaczyłam Twój opis na gg to mnie taki strach obleciał....zdrowiej i uważaj na Siebie , Wszyscy uwazajcie bo to chwila jest..dzieki Bogu że jestes "prawie" cały...Zdrowiej szybko ;) :P

 

Pozdrawiam serdecznie

Sandra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :?

 

Dowiedziałem się właśnie, że mnie źle poskładali w szpitalu...

Na dniach czeka mnie operacyjne składanie ręki... :D :D

 

No to napewno mam już po sezonie... Za nieuwage(bądź głupote, jak kto woli) się niestety płaci :P ;) ;)

 

Uważajcie na drogach i do zobaczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :?

 

Dowiedziałem się właśnie, że mnie źle poskładali w szpitalu...

Na dniach czeka mnie operacyjne składanie ręki... :D :D

 

No to napewno mam już po sezonie... Za nieuwage(bądź głupote, jak kto woli) się niestety płaci :P ;) ;)

 

Uważajcie na drogach i do zobaczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh współczuje Ci.

 

Kumpel z Bogatyni w piątek miał małego dzwona, dziadek w 'szampanówkach' Skodą wymusił pierszeństwo. O tyle dobrze że kumpel nie przydzwonił centralnie tylko zachaczył podnóżkiem w okolicach reflektora. Wynik: prawa łydka złamana w dwóch miejscach (mieli wczoraj składać), moto do remontu, dziadek zwiał :twisted: ale został przez Straż Graniczną złapany.

:D pieprzone dziadki w Skodach, tylko kapelusza mu brakowało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych starych gnojach to nawet mi nie mów, przynajmniej by został na miejscu i zadzwonił po pogotowie a nie zd...ł z miejsca wypadku...

 

MIshel qrde niedobre wiesci... Jestesmy z Tobą, wpadnij jak już będzie po..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dobrze że nic poważniejszego sie nie stalo, bo z tyłu to naprawdę źle wyglądało :? (na dodatek jeszcze ja musiałam lawirować coby go nie przejechać).

A moto naprawdę szkolone, pięknie położyło się na barierkę i tak przeszlifowało pare metrów (iskry leciały jak trza), a mishel zrobił kilka ładnych koziołków i z wielkim guzem zatrzymał się na środku dwupasmówki.

 

ps. twardziel z niego - mówił że nic mu nie jest i karetka nie jest potrzebna :D

 

ps2. z paszą pozazdrośclismy mu troszkę i tydzień później też zaliczyliśmy szlifa, ale motocykle chyba szkolone były w jednym ośrodku :twisted: (obyło się bez strat w sprzęcie i w ludziach)

 

pzdr i wracaj szybko na szlak

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szkoda że sie rozwaliłeś i swój sprzęt pewnie jeszcze polatasz choć na koniec sezonu. Ludziska apeluje o ostrożność uważajcie na siebie jeszcze sie sezon nie zaczoł i juz kilku z nas połamanych. Szacunek dla kolesiów co Cie zbierali.

Pozdrawiam 8) UWAŻAJCIE NA SIEBIE I OCZY SZEROKO OTWARTE 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam:)

Wczoraj zostałem wypuszczony ze szpitala... ;) ;) :) :) :) :)

Po przebyciu jedynych 5 operacji (okolo 25 szwów) musze ponosic gips jakies 6 tygodni ;)

 

Pełen opis dam później

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruj się Mishel kuruj... trza jeszcze w tym sezonie pojeździć :)

Myślę, że powinieneś się jeszcze załapać na ładną pogodę, przeca twarda z ciebie bestyja :twisted:

 

Trzymam kciuki cobyś szybko do zdrowia powrócił 8)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...