Skocz do zawartości

Blokady Dt125r


Rekomendowane odpowiedzi

Ej' date=' moge sie z nim zamienić , moja ciągneła dobrze i ma papiery tylko pojawiły sie problemy z elektryką...a jak nie chce sie zamieniać to za ile ją sprzeda?[/quote']

Napewno nie bedzie tanio (o ile bedzie sprzedawal) bo to 2000rok stan jak z salonu (slowo daje), z wydechem Gianelli. Zreszta sam zobacz: www.bikepics.com/members/eloelo/00dt125r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

rozbierałem ostatnio dt 125 kumpla (98 rok). on sie na tym kompletnie nie zna i prosił, zebym sprawdził, gdzie ma blokady. i okazuje sie, że tez ma kontaktron przy predkosciomierzu i zarazem jest on napedzany ślimakiem. pisze to, bo Błazej_mtx podeslał mi info z netu, ze jest to niemozliwe wiec myslelismy, ze mam nieoryginalne zegary ...... :roll:

 

ps. rozcinal ktos juz kostke CDI w dt?? co tam jest oprócz wiazki kabelków?? :lol:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak masz kontrakton to ile Ci wtedy leci? (jezeli nie przelaczysz czegos tam przy 6 tys obr. na 3biegu)

jesli pod kontaktron jest podłączony przełacznik i w odpowiednim momencie sie go nie przełączy to sprzet leci tylko 80 km/h, bo kostka nie jest oszukana.

 

tylko, ze ja kontaktron mam zdemontowany i dalej jedzie tylko 80....

 

ale tak jak pisalem wczesniej, szukam metody odblokowania, w ktorej nie bede go musial przelaczac za kazdym razem, kiedy bede chciał przekroczyc 80 km/h (wiadomo, ze jest to denerwujace)

 

wiem, ze np. w holandi sa surowe kary za odblokowywanie sprzetow i nieposiadanie odpowiedniej kat. prawka, wiec dużo sprzetów odblokowanych posiada takie przelaczniki, ktore są w maire dobrze ukryte i przy kontakcie z policja zostaje on przelaczony w taki sposob, że moto/skuter w tym momencie sa zdławione :lol:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tez ma kontaktron przy prędkościomierzu i zarazem jest on napędzany ślimakiem. pisze to, bo Błazej_mtx podesłał mi info z netu, ze jest to niemożliwe wiec myśleliśmy, ze mam nieoryginalne zegary ......  

 

No to ja już kurde nie wiem ;) najwyraźniej te dane ze strony były kiepskie :roll: :arrow: :P

Tylko jeżeli ta blokada jeździ nawet w Holandii a także u Twojego kumpla w DT to chyba oznacza, że inaczej niż przez zastosowanie tego przełącznika nie da sie jej zdjąć.... :P Jak dla mnie, narazie istnieje tylko to rozwiązanie o którym gadaliśmy na gg... heh ale to by trzeba było skonsultować z porządnym "elektronikiem", bo ja sie na tym znam jak moja siostra na balecie :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...