Skocz do zawartości

Girls =)


Marta69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, szalona, wsk ma byc 2x cięższa. Co najwyżej w pełni zalana JAwa 350 ts ważyła by 2x wiecej od przeciętnego skutera - np taki Aerox - wazy całkiem całkiem bo az 80 kg.

 

Może przesadziłam z tym 2x cięższa ale większość skuterków jest lżejszych. Takie np. 80 kg. ale jak zalicze na nim glebe to dam rade go podnieść.

WSKa jak mi sie gibnęła na ziemie to już nie było tak hops. Pomijając to że bałam się ją podnieść żeby kierownica nie odpadła :P albo co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam za 4 tys kupic uzywana Aprilie SR125cc, albo SONIC

Tyle, że na 125 ccm potrzeba kat A1 ja polecam Gilere DNA wygląd małego motorka a automat silnik jak w skutku a może by tak jakiś motorowerek albo jakaś 80 ccm zarejestrowana na motorower napisz coś wiecej o sobie wzrost wage itp może małe endurko lub ścig na ścigancika zawsze mozesz wyrwać jakiś chłopców :twisted: :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak jakiś motorowerek albo jakaś 80 ccm zarejestrowana na motorower  

 

Właśnie motorowerka nie chce :P

Nie podobają mi się za bardzo.  

 

Gilera DNA mi się podoba tylko wszędzie gdzie szukałam były powyżej 6 -7 tys. :|  

Nawet używane są dość drogie.

 

napisz coś wiecej o sobie wzrost wage itp

 

No więc mam 1,75 cm, a waże coś koło 55-56 kg (nie pamietam dokładnie) :P

Ale chciałabym żeby sprzęcior nie był zbyt ciężki. Chociaż z tego co mi sie wydaje większość skuterów ma podobną wage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się wydalo że jezdze bez papierów :P

Mam tylko kartę motorowerową i to też od niedawna :P

 

A WSKą jeżdze już z jakieś dwa lata tylko że po lasach i wiochach niedaleko Piaśnicy i Krokowej :P

Ale jak tylko stuknie 18ka robie prawko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna zrobic A1 jest od 16 lat. Fakt ze to moze troche strata kasy jak ktos ma blisko do 18, ale ja robielm A1, a pozniej A :P. W sumie nie wiem jak chcesz jezdzic, bo moze Tobie 125cc wystarczy i nie bedziesz kupowac nigdy wiekszych sprzetow wtedy rob A1 odrazu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole ile teraz kosztuje prawko ?

Ja rozumie, ze masz na mysli koszt kursu i egz, a nie kupno prawka :buttrock:. Ja zdawalem na starych zasadach i wtedy sie placilo 500zl+cos tam za wyklady z teori, egz (teoria+praktyka 124zl w Gdansku). Ile kosztuja poprawiki nie wiem bo do tego nie doszlo :flesje:. Wiem ze teraz jest drozej z kursem bo wiecej godzin trzeba wykupic, ale ja proponuje sie dogadac z szefem szkoly jazdy i wykupic max 5h (ja tak zrobilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru kupowac prawka :buttrock:

I w ogole wkurza mnie takie coś, tak samo jak kupowanie papierów do kradzionych sprzetów. :?

 

500 zeta to jeszcze nie tak tragicznie. Myslałam że bedzie gorzej. :flesje:

Cos mi sie ubzdurało że to ponad 800 kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowie, pogadaj z wlascicielem szkoly jazdy i powiedz ze Ty chcesz wykupic 5h tylko, ale tak zeby Ci podbil ze wyjezdzilas 20 - zeby dopuszczono Ci do egzaminu. 1h na moto kosztuj max 30zl wiec wyjdzie Ci ok. 300zl.

P.S Pamietaj ze na kurs mozesz zaczac chodzic 3 miesiace przed ukonczeniem 18 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...