Skocz do zawartości

7maja zlot w Wapienicy-kto sie wybiera?


Rekomendowane odpowiedzi

jak juz ktos z was pojedzie to moze jakis filmik by sie znalazl bo ja mam na zakoczenie sezonu z wapiennicy i bylo spoko

Jak masz filmik z zakończenia to może zapodaj linka na forum,coby też inni mogli się nacieszyć i poszukać swoich twarzyczek ;) 8)

 

ps. ja też kręciłam film na zakończenie sezonu, nawet jest załozony o tym osobny wątek (kto szuka ten znajdzie :P )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac juz chyba z 10 razy sie deklaorwales ze bedziesz na roznych imprach i jakos na tym pozostawalo ;)

 

Zobaczymy tym razem... 8) tzn Ci co beda zobacza...

 

Mozesz mi podac jakies konkretne szczegole jezeli wyspisujesz takie zeczy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz jutro ! mam nadzieje tylko ze nie bedzie padac ! nie wiecie czy to jest tak samo jak na zakonczenie sezonu? czyli parada zaczyna sie o 14? :?

na jakich motocyklach bedziecie zebym wiedzial czego szukac :banghead: :P

bedzie ktos krecil film :?: tak jak to mialo miejsce na zakonczenie sezonu? 8)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR wtedy niedalem rady bo siedzialem w robocie do 20 tak napewno bym sie stawil.

Mowiles o 10 razach takze podaj jakis inny przyklad :!:

 

andrzejtomecki no my tam zawitamy z ekipka z slaskiego forum motocyklowego.Takze do zobaczenia :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz jutro ! mam nadzieje tylko ze nie bedzie padac ! nie wiecie czy to jest tak samo jak na zakonczenie sezonu? czyli parada zaczyna sie o 14? :?

na jakich motocyklach bedziecie zebym wiedzial czego szukac  :P  :P  

bedzie ktos krecil film :?:   tak jak to mialo miejsce na zakonczenie sezonu?  8)  

pzdr

Niestety, ale ja siedzę we Wrocku i filmika nie nakręcę :banghead: , ale może będą inni kamerzyści, którzy podzielą się swoją twórczością... czekam z niecierpliwością :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale ja siedzę we Wrocku i filmika nie nakręcę  :banghead: , ale może będą inni kamerzyści, którzy podzielą się swoją twórczością... czekam z niecierpliwością  :twisted:

 

No właśnie.... co jest....

Rozglądałem się za Tobą i nic.... nima....

A ja się specjalnie do filmu odje**łem jak stróż w Boże Ciało. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale ja siedzę we Wrocku i filmika nie nakręcę  :banghead: , ale może będą inni kamerzyści, którzy podzielą się swoją twórczością... czekam z niecierpliwością  :twisted:

 

No właśnie.... co jest....

Rozglądałem się za Tobą i nic.... nima....

A ja się specjalnie do filmu odje**łem jak stróż w Boże Ciało. :?

Jak to mówią życie :P (niestety moto jest w serwisie, więc chyba na rowerze bym przyjechała :) - nie polecam jeżdżenia po poboczach :P )

 

Kurcze a taki pikny filmik by był :twisted: z GrIsHaCkH-iem odje***ym jak stróż w Boże Ciało :) hehe :P

Na zakończenie sezonu postaram się poprawić i napewno pojawić...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...