Skocz do zawartości

aprillia rx 50 !! potrzebuje duuuzo opini


SpoooookY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a jak wyglądają ceny części do RX-a 125? Jak często się psuje... 2-takt 125 34 KM. :) Co ile czasu remont? Co z awaryjnością tych sprzętów i ogólnie czy wart uwagi... Znajomy chce kupić. Może jak mi się spodoba to zamiast 600-ki kupię też RX, bo DT 125 raczej słaba na dłuższą metę. :?

Mam dość... od 3 miesięcy nie mogę moto znaleźć dla siebie. :roll: Chyba zacznę pić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i marzenia o crossie znikly ! :/ dzisiaj mialem wypadek na skutrze !! proste !! bylem za pewny siebie a do tego zaje**** wku***** z przyczyn sercowych ! ..... jechalem polna droga (skuter piaggio sfera 50 kola 10" ) piasek z zwirem zleksza grzazkie to bylo ... jechalem nie cale 60 km/h przednie kolo mi czasami uciekalo ale to opanowywalem !! wyjechalem zza gorki i dupna dziura.... na hamowanie nie bylo szans stanolem i ile sil wyrwalem przednie kolo do gory zeby jakos przez nia przeskoczyc ... przednie kolo przeszlo a tyl dobil tak mocno ze mnie zazucilo ... przednie kolo jak spadlo bylo lekko skrecone .. nie dalem rady juz tego opanowac wyzucilo mnie z siedzenia i znalazlem sie 2 m od skutera .... Szkody: skuter do malowania bo caly lewy bok jest zdarty .... ze mna oki mam zdarte kolano i łokiec ... :D jakos przezyje ale starzy juz napewno nie kupia mi zadnego crossa ;) :ehzblue: wiem wiem ze jestem ciec !! sam do tego dochodze ...

 

ps: :) :) :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie że prawie nic Ci sie nie stało. A co do zakupu to powwiedz ojcu że to sie stało bo skutert nie nadaje sie na teren i dlatego sie wywalileś.

Powiedz że na motocyklu terenowym taka sytuacja by nie wsytąpiła bo to specjany motcykl na tereny ;)

z

aje**** wku***** z przyczyn sercowych ! .....

A to Ty nie wiesz że takie sprawy załatwia sie procentami albo dobra zabawa ale nie na skuterku w terenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...