Skocz do zawartości

aprillia rx 50 !! potrzebuje duuuzo opini


SpoooookY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm szkoda ze sprzedana bo mi sie ten RX naprawde podoba jak na poczatek to wypas z wygladu bez porownania z dt a co do silnika to nie wiem bo nie jezdzilem ani na tym ani na tym !! mysle ze na poczatek cos kolo 15 km by mi wystarczylo potem by sie jakis tuning zrobilo i by byla jazdaaa :twisted:

 

ps wiem ze nie mam sie kierowac wygladem :P ale po czesci tez mi na tym zalezy

 

pozdroo :mrgreen: 8) w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnym patentem w RX-ie jest centralna nozka- nie musisz kupowac stojaka zeby szybko i sprawnie zdjac kolo. Plocho ma cos takiego w KTM-ie i na poczatku wydawalo mi sie ze nozka na dolkach moze sie otwierac. Nic takiego nie wystepuje, nawet przy wysokich skokach. Jezeli myslisz ze RX50 ma 15km to sie gruubo mylisz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Rx to bardzo fajny , ładny i mocny motor jak na 50 cm. polecam Ci jego zakup.

 

Zanim kupiłem RX 160 śmigałem na RX 50. Ważę około 75 kg i spokojnie dawała radę, a w okolicy nie było mocniejszej 50 enduro. Dobre zawieszenie, wysoka, mocna.

Również polecam - fajny sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie te rx podobaja !!! sa wypas !! http://allegro.pl/show_item.php?item=49265600 kolejna aukcja !!!

Bardzo ładnie wygląda' date=' szczególnie te przeźroczyste platiki

Naładniesza RX jaką widziałem jest tu http://www.bikepics.com/pictures/141157/ i też ma takie plastiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktos jakies dobre argumenty ??

-Jazda w terenie duzo bardziej bezpieczna od jazdy po szosie (nie ma samochodow, mieksza nawierzchnia)

-Obiecuje sie lepiej uczyc, inaczej mozecie zabierac kluczyki (rozwierc stacyjke :D )

-Ten motor to okazja!! Normalnie schodza duzo drozej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jeździłem dłuższy czas RX 50 z cylindrem 70 albo 80. Mocowo ciut gorzej od mojej DT ( mam podcięty cylinder :buttrock: ). Za to prowadzenie i zawieszenie jest duzo lepsze. Sama pozycja za kierownicą jest podobna do tej w wyczynach. Mi to bardzo odpowiada. W dodatku jest lżejsza i poręczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...