Skocz do zawartości

Buty FLM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Co sądzicie o butach FLM? Jestem na etapie kupna butów i zobaczyłem je w katalogu POLO, niestety nie podam Wam na której stronie są bo nie mam katalogu przy sobie. Na stronie http://www.polo-motorrad.de jest w kategorii Sportstiefel (te za 69,95 Euro). Ktoś może ma takie? Warte są tej kasy? (na więcej mnie nie stać)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Trudno mo coś powiedzieć o butach FLM, ale co do marki Polo, która wzięła pod swoje skrzydła FLM jestem w 100 procentach przekonany. Mam skórę Polo i jest naprawdę super.

O ile się orientuję FLM jest z nieco wyższej półki niż Polo. Co prawda nie jest to Sidi, Oxtar czy inna Daytona, ale 300 zł na nowe buty dobrej jakości to nie jest dużo.

Na Twoim miejscu poczekałbym jednak do jakiegoś bazaru - tam kupisz te same buty o 20 procent taniej. Zobacz też na allegro. Widziałem ostatnio sporo obuwia Daytony i Oxtara w całkiem przyzwoitych cenach (oczywiście nowe buty).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oczywiście!

Na stadionie AZSu (ul. Puławskiego) kupiłem nie tylko cały strój na moto, ale też kupę extra części do motocykla.

Oto przykłady - za skórę z katalogu Polo wartą ok. 1200 zł dałem 700 zł, za skórzane spodnie z katalogu za 400 zł dałem 200 zł, custom lustra z katalogu za 300 zł kosztowały 70 zł itd, itp.

Po prostu musisz pojechać i tam się rozejrzeć. Najlepiej w godzinach rannych - do 12.00. Wtedy jest najwięcej towaru.

Pozdrlowienia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę nieźle! Ja byłem na jednym z pierwszych poznańskich bazarów (chyba nawet na pierwszym:) ) i wtedy dopiero wszystko się rozkręcało. Przytoczone przez Ciebie przykłady są bardzo przekonujące i na pewno wybiorę się na najbliższy bazar (chyba jakoś w marcu). Życz mi szczęścia to może znajdę jakieś fajne paputy na motor :).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...