Skocz do zawartości

Wilczyn 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis bylem na 1 rundzie Motocrossowego pucharu pzm. Deszcze ktore padaly dzień przed zostawily po sobie niezle bloto na torze .W kazdej klasie byl lider ktory wymiatal. W klasie 85 koles z nr 13 na TM . W klasie 125 najbardziej podobala mi sie jazda kolesia z teamu tnt motocykle z nr 21 na kx 125 ccm . Prawdziwym kilerem byl w klasie otfartej koles z nr 5 na suzuki rm 450f bodajrze :D koles naprawde wymiatal . Kladl sie w locie itp. Mimo ciezkich ciezkich warunkow na torze bylo extra . Impreza sie naprawde udala . Ja niestey nie startowalem ale wybieram sie tam posmigac yz .Za chwile zapodam fotki tylko wrzuce na serwer. Moze ktos byl z was na tych zawodach. :D :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ;) Chociaż ciężko mi było wstać bo do chaty wróciłem dość mocno zmęczony :) o 5:30 a już o 8:00 musialem wstać. No ale dobra!

 

Niemiłosiernie pizgało przez co nie dotrzymaliśmy z kumplami do końca. Ale warto było się tam zjawić. Szkoda że błoto wylatujące tak sprytnie spod kół motocykli pięknie osadzało się na naszych ubraniach począwszy od spodni a skończywszy na czapce :lol: YEAH!

 

P.S. Co trzeba zrobić aby móc startować w takich zawodach poza tym że należy mieć swojego crossa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde miałem wystartować w tych zawodach, już prawie wszystko było załatwione, transport, badania lekarskie, tylko przez głupią zębatke nie pojechałem. miała być na piątek... a jeszcze jej nie ma :/

mam nadzieje że w następnych zawodach (Lidzbark Warmiński 24.04) wystartuje bez żadnych przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...