Skocz do zawartości

Organizuje wyprawe Litwa-łotwa-Estonia-Finlandia-Rosja-TANIO


SajGoN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wyjazd musi byc miedzy 4-8 lipca a powrot najpozniej 22 lipca. Wtedy jestem z wami. Tak jak juz pisalem mam klopot z wiza. Chocbym stanal na glowie nie bede juz w Polsce przed wyjazdem. Jestem z dolnoslaskiego wiec podlegam pod konsulat w Poznaniu. Paszport, zdjecie i kaske moge komus podeslac. Moze ty Wojtalski dalbys rade?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowia ze wszystkim nie dogodzisz!

 

A gdyby pojsc na kompromis i wyjechac 7-go a wrocic 20go ? Wtedy Wojtalski by sie obronił, Lepi tez by był zadowolony, a BULLSON FOREVER tez by sie wybral z nami.

 

Wychodzi na to ze bedzie 7 maszyn, tak wiec szykuje sie fajna wyprawa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ostatnio jechałem do Lublina moto, spotkałem na trasie goscia na Kawie9 z kufrem. Zagadałem z nim i zapytałem gdzie sie wybiera a on ze do Kazimierza Dolnego, w 1/3 drogi prowadzacej do Lublina musielismy sie rozdzielic. Jadac za nim pomyslałem ze gdy gania sobie tak turystycznie z kuferkiem, to moze wspomne mu o mojej wyprawie. Sprowokowałem aby sie zatrzymał, gdy mu powiedziałem o wyprawie od razu poprosił o nr telefonu do mnie. Na drugi dzien dzwonił w sprawie wyprawy, a suma sumarum finał jest taki ze jedzie swoja Kawa wraz z kumplem na XJ600 Diversion. :-)

 

Wychodzi na to ze tankowania maszyna na stacjach beda tez odpoczynkiem ;-)

 

Wojtalski !

 

Do Ciebie mam proźbe: Czy mogłbys pomoc Lepiemu w załatwieniu wizy, bo to jesy poza jego zasięg i moj tez, bo to nie moje wojewodztwo. Gdyby lubelskie, mazowieckie czy podlaskie to owszem.

 

 

Konsulat Generalny Rosji w Poznaniu

 

Adres: 60567 Poznaс, ul. Bukowska 53A

 

Tel: (8-10-48-61) 841-75-23

 

Fax: (8-10-48-61) 847-49-97

 

Poczta elektroniczna: [email protected]

 

Godziny przyjкж interesantуw: poniedziaіek, њroda, pi№tek

 

08.30-12.30.

 

 

Dzisiaj wychodzi na to ze wyjade do Anglii

W miare czesto bede zagladał na forum, jak by co to piszcie do mnie SMSy, bo na nie bede odpisywał a odbierac rozmow raczej nie bede (roaming).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ty Wojtalski dalbys rade?
Wojtalski ! Do Ciebie mam proźbe: Czy mogłbys pomoc Lepiemu w załatwieniu wizy, bo to jesy poza jego zasięg i moj tez, bo to nie moje wojewodztwo.

Tak, myśle, że będe mógł pomóc. Inna sprawa to taka, że złożyłem wniosek o nowy paszport i ... po odbiór mam się stawić 29 czerwca, więc czy zdąże załatwić wizę :?: Teoretycznie mają na wydanie decyzji 5 dni, ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

W tej chwili jestem w Holandii (spoko panstewko, mnustwo moto i rowerow) wracam 17go to wezme sie z kopyta za wszystkie sprawy. Latwijcie wizy.

PozdrawiamBULLSON FOREVER jedziesz? Na jakich twardych warunkach bylbys gotowy jechac???? (daty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zalatwilem wize do Rosji. Poniewaz caly czas jestem w Niemczech i do tego nie mam zbyt wiele czasu, postanowilem zalatwic to przez rosyjskie biuro podrozy w Niemczech. Troche pozno sie zdecydowalem i musialem doplacic za "expres". Kosztowalo mnie to 75 euro ;) . Normalnie kosztuje 50 euro. Potrzebowalem tylko zdjecie no i paszport oczywiscie. Wize mam turystyczna na caly lipiec. Oodbior za dwa tygodnie, to naprawde jest tutaj expres !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
PozdrawiamBULLSON FOREVER jedziesz? Na jakich twardych warunkach bylbys gotowy jechac???? (daty)

Witajcie Panowie Podróżnicy - niestety z przyczyn niezaleznych ode mnie obawiam sie ze w tym sezonie nie wybiore sie nigdzie na dłuzej niz łikend:(((

Bardzo załuje bo lubie wyprawy dobrze zorganizowane, gdzie duzo sie zwiedza, a cała wyprawa jest robiona po najnizszych kosztach. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :( :D ;) :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

No to szkoda. Mialem nadzieje ze pojedziesz. Moze innym razem? (czyt. za rok)

 

P.S.

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

 

P.S. 2

Pytanie do Wszystkich: wiec co jedziemy 7go???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gon Wojtalski po paszport zebys potem wizy nie przeplacal.

Tak nawiasem mowiac najkrotsza moja trasa do punktu wyjazdu prowadzi przez Poznan. Do Poznania mam nieco ponad 400 km i planuje tam nocleg. Dalej mozemy jechac juz razem.

Potwierdzajcie ludziska swoja obecnosc bo krotko przed wyjazdem kazdy ciekaw i sie nerwowo robi.

Wczoraj sprawdzalem na autostradzie motor ze wszystkimi kuframi.

Za tydzien jade w gory Harzu a potem juz z wami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

To moj pierwszy post na forum, choc temat obserwuje od dawna. Mam pytanie co do terminu -czy ktos juz zarezerwowal urlop od 7-mego?

Chetnie bym sie wybral na ta wyprawe, ale 9-tego musze byc koniecznie w domu. Jezeli udalo by sie nagiac termin wyjazdu na 10 czy 11 -jechelbym na 100% i od jutra zalatwial wize.

Prosze o odpowiedz tych, ktorzy maja juz nagrany urlop, albo musza wczesnie wracac.

 

pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszport odebrany :banghead: W piątek idziemy z kolegą M. (który jeszcze się nie ujawnił) walczyć o wizę.

 

Tak nawiasem mowiac najkrotsza moja trasa do punktu wyjazdu prowadzi przez Poznan. Do Poznania mam nieco ponad 400 km i planuje tam nocleg. Dalej mozemy jechac juz razem.

Tak, więc wszystko wskazuje na to, że pojedziemy z Poznania w trzy motocykle.

Zastanawialiśmy się tylko czy damy radę zrobić w jeden dzień te 700-800 km z Poznania do np. Kowna.

 

Co z resztą chętnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...