Skocz do zawartości

co na drugie moto?? poradźcie


Gość sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:] jak na moje doswiadczenie to huska moze byc za wielka ;) mam dopiero 12 lat wiec troche niebardzo :lol:

(jeeeest udalo mi sie odzyskac stary profil) 8)

rozgladalem sie za czyms za okolo 7-8 tys... na co zwracac szczegolna uwage przy wyborze motorka tzn jak sprawdzic czy silnik i zawiecha sa ok? itp.. i czy drogo kosztuje serwis takiego crossika? tzn chodzi mi o miesieczne wydatki ...czyli jak dlugo wytrzymuje tloczek przy spokojnej jezdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade zarobic kasze w wakacje i licze ze ogolem bede mial jakies 8patykow na moto, potrzebuje cos z dobrym zawieszeniem o duzym skoku

WR 125 kupisz z 1999, maybe 2000

 

silnikiem ktory nie jest wyzylony, oraz posiada moc zeby z gazu na 3 ciagnac na jedno na dosyc duzym kawalku

wybierz jedno albo drugie :(

bo niestety nie ma mocnych, a jednocześnie niewyżyłowanych 125, z reszta w ogole nie ma nie wyżylowanych 125 poza czterosuwami.

 

 

moze byc cos wiekszego niz 125, najlepiej 4T ale z dobra zawiecha

tylko zeby to nie byla jakas krowa z kolei bo 600 to troche za duzo chyba

ale wezme pod uwage wszystko co wymienicie

jezdze na 4T i podoba mi sie praca silnika, myslalem nad Yamaha WR400F albo 250F ale to chyba drogie sprzety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uderzam do angli do kumpla ktory tam mieszka od roku ponad.

kumpla stary byl w poprzednim roku u angoli i robote znalazl prawie od razu przez posredniaka, co tydzien inna robota ale kasy przywiozl

najlepiej niby uderzac do mniejszych miast, nie do lonynu czy czegos podobnych rozmiarow, bo wszyscy mysla ze tam jest robota,

otoz kumpel pojechal do brata ktory mieszkal w jakims mniejszym miescie, i po 2 dniach znalazl robote w pubie no i kupe kasy zarobil

niedlugo sezon na truskawki w hiszpani, ale tam nie placa az tyle a robota ciezka bo zbierac truskawki przy temp ponad 30*C to przegiecie jesli nie jestes przyzwyczajony

ja wybralem anglie bo angielski znam biegle, niektorzy preferuja niemcy ale niemieckiego nie znam,

"me hablo espanol y ingles"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...