Skocz do zawartości

Imprezka dla dzieci z Domu Dziecka w Łodzi.


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wybiera się ktoś może z Poznania lub okolic (Września, Śrem, Swarzęd,...,) jeżeli tak to dajcie znać ! spotkamy się gdzieś i mykniemy razem... (jeszcze nie wiem, czy pojedzie ze mną kumpel, ale jeżeli tak to prędkość ok. 120-140, bo na Transalp-ie bedzie śmigał ! jeżeli bez niego to można "trochę" podkręcić :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarka nie będzie na forum dzisiaj ani jutro. Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie imprezy to proszę dzwonić do niego na podany wcześniej numer ewentualnie do mnie 504 479 699 lub na maila itd.

 

Mam nadzieje,że zobaczymy się w sobotę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo zadowolony z przebiegu imprezy i podziwiam działkowiczów za pomysł oblewania wodą motocyklistów którzy wozili akurat dzieciaki

 

mimo to impreza sie udała i wszyscy mieli takie twarze :mrgreen:

a osoby ze zdjeciami i filmami proszę o maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam imprezka była fajowa.

a jasne' date=' ze byla ! i motorki dopisały :) szkoda, ze na nocke zostac nie mozna bylo... no ale to się odrobi na zlocie forumowym 24... !

Prosze o obecnych o przeslanie mi zdiec na maila [email protected]

najlepiej na jakies serwerki powrzucać ! aby wszyscy mogli ciagnać !

 

p.s. przeprosiny dla Tomiego i Plecaczka - bo chyba was żle skierowaliśmy z Bonkiem prawda ? mam nadzieje, ze daliście sobie radę i nie jesteście żli ! Proc - bedę musial cię kiedyś odwiedzic i jeszcze raz dosiąść twojego piekła (ale tym razem się przełamie i ja kieruje tą potęgą ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proc - bedę musial cię kiedyś odwiedzic i jeszcze raz dosiąść twojego piekła (ale tym razem się przełamie i ja kieruje tą potęgą Wink )

 

No zapraszam.

Jeśli tylko będziesz w Łodzi to daj o sobie znać, musimy zrobić jakies dobre piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a osoby ze zdjeciami i filmami proszę o maila [email protected]

ok. to ja też [email protected]

hehe' date=' drogę podaliście dobrą tylko jeszcze z Sylwią gadaliśmy przed startem Laughing[/quote']

to dobrze, bo już chciałem nawracać, ale pewnie bym cię nie dogonił :)

p.s. w Wawce na 95 % będę ! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza ogólnie bardzo udana. Dobrze było sprawić innym trochę radochy :) Możnaby tam co jakiś czas wpadać. Ośrodek w sam raz na jakieś zloty. Działkowców będzie można przy okazji spacyfikować ;) PROC jeszcze trochę potrenujesz na swojej dzikiej maszynie i w następnym roku Bielawa jest Twoja :)

p.s. przeprosiny dla Tomiego i Plecaczka - bo chyba was żle skierowaliśmy z Bonkiem prawda ? mam nadzieje' date=' ze daliście sobie radę i nie jesteście żli ! [/quote']

Od razu jak wyjechałem na tą drogę coś mi nie grało ;) ale potem trafiliśmy tam gdzie trzeba. Dobrze, że Tommi też sobie poradziliście :D

Filmu w sumie mam ok 16 minut. Mógłby ktoś udostępnić jakieś miejsce na serwerze? Wrzucę go żeby inni sobie ściągnęli. Jeśli ktoś będzie jakieś fotki rozsyłać to poproszę także o przesłanie na [email protected]

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo udana. Myślę, że zarówno my jak i dzieciaki mieliśmy sporą frajdę :P Powyżej w linku który podał Lisek macie fotki które porobiłem :P Do zobaczenia następnym razem !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...