Skocz do zawartości

Imprezka dla dzieci z Domu Dziecka w Łodzi.


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boniek ja też będę w Aleksandrowie.

Może też uda mi się zakombinować jakieś miejsce na stronie centrum.

Pozdrawiam do zobaczenia

To fajno. Tak jak pisałem nagram parę płytek to kto będzie chciał to sobie filmik weźmie. Chwilowo jeszcze nie wiem czym, ale przyjadę :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek - ja bede z Ruda Nadrzewna w Aleksandrowie to zapisuje sie na jedna plytke. Do zobaczenia.

Tommi - ja zrzucalem zdjecia przez Java a nie ten drugi sposob (nie wiem jak Ty robiles) bo przez ten drugi tez sie nie ladowaly. Tylko jak bedziesz zrzucal przez Java to nazwy zdjec nie moga miec polskich znakow wiec je zmien jak takowe masz, ale tam wszycho jest napisane.

 

[ Dopisane: 30-09-2005, 12:12 ]

Dzis wrzucilem zdjecia Tommiego

Sa wypas.

http://jarek.jan.dobrebopolskie.com/

Jest co ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oczywiscie jak ktos ma zyczenie to mu zrzuce wszystkie na plytke tzn. moje, od Tommiego, Stoldara, Liska i filmik od Bońka.

Na serwerze www.dobrebopolskie.com sa w takiej jakosci jak na plytce tylko trzeba kazde zdjecie otworzyc no i ewentualnie kopiowac.

Nie wiem jeszcze co ze zdjeciami Siwego bo wiem ze robil a na razie nic sie nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym numerze MOTOCYKLA z października br. jest mała wzmianka, chyba na 4 stronie o imprezie w Grotnikach.

No wlasnie WZMIANKA!!!

Ja im wyslalem narmalna relacje z imprezki tak jak prosili i chyba 4 czy 5 zdjec (m.in. wspolne, na ktorym dzieciom najbardziej zalezalo) a tu taki artykulik. Kurde-niektore ogloszenia zajmuja wiecej miejsca.

Mam zamiar do nich napisac ze dzieci sa zawiedzione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do nich czy mogliby zbiorowe zdjecie walnac w nastepnym numerze. Niestety druk czasopisma ma swoje prawa i jest to niemozliwe.

No coz moze nastepnym razem? Mozliwe ze juz pismo bylo niemalze zamkniete i tylko tyle miejsca mogli wydusic prze puszczeniem do druku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne ze zarobili na ogloszeniach a nie tam beda tracic miejsce i tusz na artykul o domu dziecka.... i czy to nie jest za przeproszeniem posrane? o tym powinni napisac cala strone i dac pare zdjec duzego formatu...!

swoja droga to cel byl naprawde bardzo szczytny... i az dumny z tego wszystkiego jestem... mam nadzieje ze w przyszlym roku wypali podobna impreza i ja postaram sie na niej byc.. coprawda na 80ccm, ale to tez motor...(ek):D a tym razem nie moglem... rodzony brat sie zenil...:/

a tak swoja droga to ile generalnie jednosladow tam bylo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do artukulu to mozliwe ze jest w tym troche mojej winy bo redakcja musie zamknac numer do danego dnia zeby innego konkretnego dnia mogl on wyjsc. Mozliwe ze moj e-mail doszedl do nich nieco juz pozno.

Jak powiedzial Iwaszkiewicz:"Człowiek uczy sie cale zycie ... oprocz lat szkolnych."

Bardziej doswiadczenie, za rok zrobimy to jeszcze lepiej.

Co do rumakow to dzieci naliczyly 23 motocykle i jakies 10 skuterow wiec chyba nie bylo zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez sie ciesze bo mogli w ogole nic nie napisac.

Bo np. zapraszalem na impreze tvp3 z Lodzi i Gazete Wyborcza to nawet nie zadzwonili, nie napisali. Nic!!!

Tak jak pisalem nie chodzi przeciez o rozglos ale o pokazanie innym ze motocyklisci to nie tylko ci z programow Uwaga, Interwencja i inne badziewia gdzie sprzedaje sie ludziom sensacyjki i wszystkich wrzuca do jednego wora.

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 10:58 ]

No i są już zdjęcia od Siwego. Oto ich lokalizacja: http://yareck.fajnafotka.pl/

Teraz to już wszystkie, chyba że ktoś robił jeszcze i się nie ujawnił.

Siwy! Wielkie dzięki za fantastyczny filmik z paradki z Twojego ślubu.

Ze zdjęciami jest jeszcze jakis klip avi ale nie moge go otworzyć. Co to za klip?

Acha: gdyby ktoś chciał wszystkie zdjęcia i filmik od Bońka na płycie to piszcie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...