Skocz do zawartości

GPZ ODEZWIJCIE SIĘ


Rekomendowane odpowiedzi

No ja juz od 3 lat smigam na gpz 400r i jestem bardzo bardzo szcesliwy zmiesci sie w korku wszedzie p[rzyspieszenie ma niezle zwrotna w miare i wkoncu pierwszy sportowy motocykl chlodzony ciecza!!!!!! jezdze tylko na nim wszystko zalatwiam na nim deszcz czasami sniehg mi nie straszny choc kolanka juz to czuja. Teraz w dlugi week bylem na niej w pradze nic mnie nie zawdiodla i za to jaka wygodna w tym sezonie juz 2400km trzasnolem a przez trzy latka 21000. pozdrawiam. " Niech GPZ ta bedzie z toba" Pytanie jak dodac zdjecie do swego nicku oczywiscie mojej gpz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz od 3 lat smigam na gpz 400r i jestem bardzo bardzo szcesliwy zmiesci sie w korku wszedzie p[rzyspieszenie ma niezle zwrotna w miare i wkoncu pierwszy sportowy motocykl chlodzony ciecza!!!!!! jezdze tylko na nim wszystko zalatwiam na nim deszcz czasami sniehg mi nie straszny choc kolanka juz to czuja. Teraz w dlugi week bylem na niej w pradze nic mnie nie zawdiodla i za to jaka wygodna w tym sezonie juz 2400km trzasnolem a przez trzy latka 21000. pozdrawiam. " Niech GPZ ta bedzie z toba" Pytanie jak dodac zdjecie do swego nicku oczywiscie mojej gpz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witajcie GPZty! ;)

 

nie chciałem zakładać nowego tematu...

 

mam na oku dwa GPZty

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M44660

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=510953465

 

ta druga jest z mojego miasta ale jej nigdy nie widziałem... co myślicie o tej kierze ? i w ogóle... warto ? co z tym 5 biegiem...

 

na co szczególnie zwrócić uwagę przy kupnie używanego GPZ

 

Pozdrawiam i z góry dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie GPZty! :P

 

nie chciałem zakładać nowego tematu...

 

mam na oku dwa GPZty

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M44660

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=51090020

 

ta druga jest z mojego miasta ale jej nigdy nie widziałem... co myślicie o tej kierze ? i w ogóle... warto ? co z tym 5 biegiem...

 

na co szczególnie zwrócić uwagę przy kupnie używanego GPZ

 

Pozdrawiam i z góry dzięki ;)

 

pierwszy link jest już nie aktywny, a co do drugiego to lepiej wziąć ze sobą mechesa ale on znowu chyba i tak dokładnie nie sprawdzi czy to wina popychacza. Ja wolałbym odpuścić i szukać dalej czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WITAM no moja gpz 400r jest cudo ani razu nie zawiodla i pieknie chodzi i jeszcze czasami cos na zakrecie mozna korekte zrobic a poszlec uuuu bardzo jestem do niej przywiazany i naprawde polecam ten motorek oczywiscie jesli ktos dostanie w dobrym stanie! jak to mistrz yoda by powiedzil "NIECH GPZ-eta BEDZIE Z TOBA" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
"NIECH GPZ-eta BEDZIE Z TOBA" :twisted:

 

z Tobą również...

 

szukałem serwisówki itd. na necie i nie mogę znaleźć do mego GPZta...

 

nawet na emule nie znalazłem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukacie serwisówek do GPZ 600R(ZX600 kod producenta) poczytajcie GIEŁDĘ MOTOCYKLOWA tam się ogłasza facet który zajmuje tym posiada on wersję niemiecką z schematami mechanicznymi i elektrycznymi jest to zkserowana serwisówkę na płycie ,pozdrawiam Marek66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...