Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Furby, a jechales kiedys na czyms co ma 50KM i wazy kolo 190 kg?

 

Bo mysle ze nie, jesli twierdzisz ze GS jest babski.

Nawet jesli CI sie GS znudzi po sezonie to nabedziesz doswiadczenia i sprzedasz go po takiej samej cenie za rok, bo popyt na te maszynki jest duzy, a bedzie to o wiele bezpieczniejsze dla Ciebie.

Dobrego GSa spokojnie kupisz za jakies 8500 - 9000, za reszte kupisz calkiem niezle ciuchy, ktore posluza Ci ladnych pare sezonow.

No chyba ze faktycznie jestes bardzo wyrosniety i GS bedzie po prostu za maly na Ciebie.

Ja jednak uwazam ze lepiej jest zaczynac od slabszych sprzetow, bo najgorsze co moze byc to wiara we wlasne umiejetnosci, ktore po kursie na prawo jazdy ograniczaja sie do umiejetnosci obslugi motocykla a do umiejetnosci jazdy jeszcze wiele brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze słówko do Furby'ego. Połaź sobie po salonach i komisach. Przysiądź się do motocykli, które ci odpowiadają i zobacz jak się czujesz. To co ci się podoba z zewnątrz niekoniecznie będzie ci pasowało "od środka". Ważna jest wysokość siodła, ułożenie rąk na kierownicy, wysokość i pozycja podnóżków, dostęp do klamek i innych szpejów, wygoda operowania dźwignią skrzyni i hamulca, widoczność w lusterkach, szerokość siodła i zbiornika paliwa (tzn, czy da się go wygodnie objąć kolanami). To na początek. Jeżeli gdzieś jest możliwość jazdy próbnej, to korzystaj (chociaż dealerzy z reguły trzęsą tyłkami). Dopiero potem zastanów się czy sprzęt ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mi sie podoba, dzisiaj znalazłem w gazecie honde 600 hornet, baaardzo mi sie podoba, nie wiem jaką ma moc niestety ale chyba spróbuje cos takiego namierzyc, a jesli chodzi o GS'a to mi facet w komisie powiedział zebym pomyslał o czyms wiekszym bo GS to kobiecy motorek......

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mi sie podoba, dzisiaj znalazłem w gazecie honde 600 hornet,

Hornet na poczatek to zły wybór. Moc 98 KM (silnik z CBR 600). We wczesnych modelach przednie koło 16' powoduje silną skłonność do shimmy, co w połączeniu z mocnym silnikiem.......... no cóż. Przy braku doświadczenia łatwo o wielkiego guza na tej maszynie.

 

a jesli chodzi o GS'a to mi facet w komisie powiedział zebym pomyslał o czyms wiekszym bo GS to kobiecy motorek......

Facet w komisie to ma chyba jakieś kompleksy....... :mrgreen: . Kto oglądał film "Shrek" ten wie o co chodzi :) (to bez osobistych wycieczek :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Poza tym piszesz ze masz do wydania 10000 zeta na moto. A za ta kase to nawet Horneta po pieciu sezonach w Hornet Cup nie dostaniesz :) Niestety(stety) Hondy trzymaja cene, wiec najstarszego Horneta 98 ponizej 15000 nie masz wiekszych szans znalezc. Pomysl nad CB 500,albo XJ600-to bardzo dobre, niezawodne sprzety, idealne na pierwsze wieksze moto-a do tego nadaja sie nawet dla dosc wysokich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja Vlad, a Ty zajc pooglądaj gazety z ogloszeniami w najnowszej giełdzie motocykloewej jest hornecik za 12 900 na stronie 21, 2 kolumna od lewej, 4 ogłoszenie od góry,motorek 1998 rok wiec nie taki znów drogi a na pewno nie taki stary, no ale gdybys cos czytał to bys wiedział. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No racja Vlad, a Ty zajc pooglądaj gazety z ogloszeniami w najnowszej giełdzie motocykloewej jest hornecik za 12 900 na stronie 21, 2 kolumna od lewej, 4 ogłoszenie od góry,motorek  1998 rok wiec nie taki znów drogi a na pewno nie taki stary, no ale gdybys cos czytał to bys wiedział.   :?

ehhh, pojedz, obejrzyj go i sprawdz ile trzeba w nigo kasy wladowac. Jakbys kiedykolwiek widzial motocykl na zywo a nie tylko w gazecie to bys cos wiedzial :?

Jakbys sobie poczytal troszke wiecej te gazety, to bys tez wiedzial ze starszych CB 600 jak 98 to nie ma, bo od tego roku zaczeli je produkowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
dobrze ze mi powiedzałes, no ty jednak to masz wiedze WOW, ciekawe z ktorego roku jest twoja cb 750 ?

Skoro jestes najmadrzejszy to po h*j sie pytasz? Jakbys byl taki madry to sam bys sobie rok produkcji sprawdzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...