Skocz do zawartości

NIE DZIAŁA SPRZĘGŁO W DT 80 (1992r)


Rekomendowane odpowiedzi

No i zrobiłem ze sprzęgłem. Rozebrałem wszystko i okazało sie ze jest chwycone. Rozebrałem kosz sprzęgłowy, patrze na tarcze, a one są posklejane. Rozdwoiłem je i..... Bardzo dziwna sytuacja, tarcze chwyciła lekka korozja i sie przylepiły 8O Nie wiem skąd sie tam woda wzięła, bo uszczelka była szczelna, a i olej tez czysty. Ciekawa sprawa, ale motto jedno:

 

 

Często używaj swojej DT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze para sie skroplila lub do oleju sie dostalo troche wilgoci etc.

w koncu troche powietrza w silniku jest a w powietrzu jest troche pary wodnej

jesli miales sucho to chyba tego wina, a jak stoi to olej splywa na dno silnika i po miesiacu moze wyschnac

 

dobra co tu sie rozczulac i domniemac co bylo tego przyczyna

moja maszyna dluzej niz 1 miesiac stac nigdy nie bedzie ;)

 

ostatnio z kumplami myslelismy o podrozy dookola moza srodziemnego na motocyklach za jakis rok, dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym jechal na czym typu Yamahy WR 400F najpierw remoncik i w droge, no predzej niz za 2 lata to raczej bym nie wyruszyl bo najpierw szkole skonczyc trzeba, 1 rok studiow, dziekanka na rok i mozna podrozowac jak wakacji nie starczy, bo ja bym jechal tak bardziej turystynie, nie ze mowie sobie dzisiaj500km tylko bym sobie postoje zrobil np. 2 tygodnie w jakims miasteczku w angli zeby kasiorke nazbierac i sie rozprostowac, czytalem o kolesiach ktorzy objechali baltyk na motorach i mowili ze jak ludize sie dowiadywali ze oni sa w takiej podrozy to byli bardziej przychylni i dawali im robote.

w 2 mieszki tak z Polski do Hiszpani a wrocic przez Norwegie, Szwecje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...