Skocz do zawartości

Wy vs Niebiescy


Rekomendowane odpowiedzi

bodajze jazda bez prawka kosztuje okolo 2000 zl, wliczaja w to mandat za brak prawka, zaholowanie na parking policyjny i parkowanie u nich, a jak nie masz dowodziku rejstracyjnego to jeszcze troche, jak ubezpieceznia nie masz to jeszcze wiecej,

za podgieta tablice rejstracyjna tez jest mandat

 

mnie dzisiaj lesniczy zlapal w lesie obok poligonu, bym zje*al ale kumpel mial sprzet wylaczony a drugi stal i krecil wiec szans nie mieli, ja mialem na chodzie, ale klient jak stanal to od razu zeszycik wyciagnal dlugopis i STRAZ LESNA.....

koles byl na tyle wporzo ze nie uciekalismy i powiedizal ze ten teren nalezy do NADLESNICTWA i tu nie wolno jezdzic,

to my zaskoczeni i mowimy ze tu jest poligon wojskowy i myslelismy ze to tez do wojska na lezy, a koles mowi ze to sa lasy panstwowe i tu nie wolno, ze na poligonie obok to mozemy sobie orac, skakas, krecik kolka etc. ale tu nie wolno,

to my przepraszamy ale nie wiedzielismy

to koles dobra, ale jezdzie stad.

 

no i nas poscil :D

 

a najgorsze ze tera mam na osiedlu przerabane, co przejade to zaraz dzwonia po policje, bo kiedys z kumplem pooralismy boisko, z piachu nie jakies trawiaste, zwykly piach i dziury na dodatek.

to radiowozik krazy zaraz, konfidenci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodajze jazda bez prawka kosztuje okolo 2000 zl, wliczaja w to mandat za brak prawka, zaholowanie na parking policyjny i parkowanie u nich, a jak nie masz dowodziku rejstracyjnego to jeszcze troche, jak ubezpieceznia nie masz to jeszcze wiecej,  

za podgieta tablice rejstracyjna tez jest mandat  

To jescze nic najgorzej jest bark OC czyli odpowiedzialności cywilnej i za to sa największe kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mialem problemow z niebieskimi ale zastanawiam sie nad kupnem 125 a nie mam A1 (a chce jezdzic na tym do szkoly czyli przez miasto ) !! co mi moga zrobic za brak prawka ??? lata mam na 125 tylko szkoda mi kasy !! wlasnie ile kosztuje A1 ?? trzeba kursy robic ?? ??  

 

pozdro

Jak bedziesz mial legalna 125cc, oplacona i zarejestrowana to powinni Cie puszczac. My latamy w grupce czteroosobowej, 14-15 lat i ja jako jedyny nie mam 125cc (do jutra :D ). Mimo ze czesto sie przeleci przez miasto policja nie zatrzymuje nas (a mijamy sie czesto), a po sprzetach widac ze nie 50cc (KTM EXE125 (Plocho) i DT125r). Aha sprzet jeszcze nierejestrowane w Polsce takze bez tablic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...