Skocz do zawartości

Czy moja jawka bedzie chodziła na BIO PALIWIE?????


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam wszystkich

Mam pytanie. Czy moja Jawka 50 (moja rycząca maszyna) będzie chodziła na BIO Paliwie. W tej chwili nie mam żadnych problemów z moją dziewczyną ale boje się co się stanie gdy wejdzie Bio Paliwo? W większości słyszę że może niechodzić. Czyżby czekał ją złom? Może jakieś przeróbki pomogą?? Jest ona po tuningu świeca BRISK, wklęsły tłok z pełnymi sforzniami (Odlew z Koluszek), Łańcuch REXER (nie wyciąga się, można robić zrywy badz wchodzić na koło). Naprwde dobry efekt ma 3,5 KM biegnie około 75-80 km/h. Doskonałe efekty tuningu dał przebity tłumik. Więc boje się co będzie jak wejdzie BIO Paliwo czy może złom? poprostu nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biopaliwo nie powinno miec najmniejszego skutku na prace silnika dwusuwowego.

Biopaliiwa jak wiadomo to paliwa z dodatkiem alkoholu, juz teraz alkohole sa dodawane jednak nie w takich ilosciach. W zamierzchlych czasach do paliwa wyscigowych dwusuwow dodawano etanole i tym podobne swinstwa i wszystko bylo w porzadku a nawet osiagi byly lepsze ;>

 

Dwusuw pojedzie nawet na denaturacie z mixolem (sprawdzone!) takze bez obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że do benzyny będzie dodawany olej rzepakowy? Chyba chodzi o alkochol etylowy, a dokładniej eter wkomponowywany do benzyn. Ja tam sie nie przejmuje i do swojej Lamki i Junaka będę tankował bio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy moja jawka bedzie chodziła na BIO PALIWIE?????  

 

Bardzo trafne pytanie. Jak wprowadza to gowno do sprzedazy to ja sie przeprowadzam do innego kraju. Najbardziej mnie wku.... ze kiedys wycofali z obiegu etyline olowiowa 98 (czerwona).Ach! to dopiero byla benzyna :D moja motorynka na tym miala swoje dobre lata.Teraz sie kurzy u qmpla w garazu :D

 

Ktos tankuje na stacji shella V-Power Racing 99+? Widac roznice (pewnie pytanie retoryczne :( )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...