Skocz do zawartości

Suzuki: brak iskry ?!?! POMOCY !!!


Gość KAPER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z iskrą (brak jej) w Suzuki GSX600F `90

 

Oki. Problem polega na tym że:

 

- moto mam od trzech tygodni

- koleś od którego to kupiłem zmienił silnik na 2002 (chyba GSF ??? - wszystko wskazuje na to że jest to Bandit , gdyż dostałem od niego instalacje i pasuje do tego silnika)

- koleś żałował 500 zł, żeby mu przełożyli silinik w serwisie i sam go przekładał (przynajmniej tak mówił)

- zrobił to, ale instalacja została ta sama (czyli od 1990)

- ja kupiłem to od niego za chyba śmieszne pieniądze (4000 zł), dostałem tą orginalną instalację i moduł (chyba ???) i przełożyłem ją

- troszkę musiałem zniszczyć tą starą bo kostki nie pasowały na lampy, kierunki, zegary itp. więc przelutowałem kostki do tej nowej instalacji

- wszystko działa ok. (kontrolki , światła, sygnał, rozrusznik itp.)

- ale brak iskry

 

Instalacje przekładałem ponieważ w tym nowym silniku jest inny moduł i czujnik położenia przepustnicy, na starym jak się dodawało gazu do lekko się dławił i nie chciał się wkręcać od razu tylko tak sobie prykał, na obrotach powyżej 8000 było już ok. ale od 1500 do 8000 był koszmar - i to było przyczyną mojego postępowania.

 

Może ktoś zna jak zrobić tylko sam obwód na iskrę i dalej bym sobie już resztę podłączył.

 

KAPER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...