Skocz do zawartości

Łańcuch do KAWY??


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Do 28 marca w Louisie jest promocja. Zestaw napedowy(lancuch +zebatki) Regina Z-Ring(?) kosztuje do Twojego sprzeta 115 eurasow, czyli cena bardzo ok(normalnie 149). Jak chcesz poszukac w Polsce, to RK kupisz za w miare dobra cene(ale na pewno nie tak dobra jak w Louisie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam borykam się właśnie z problemem wymiany łańcucha w Kwasaki gpz 900R Moze mi coś koledzy poradzicie jaki byłby dobry a jednocześnie tani żeby nie zrujnował mojego skromnego budżetu:)

 

Po co Ci dwa łańcuchy :D 8O

 

 

Zbycho

XJR1300

MW750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam borykam się właśnie z problemem wymiany łańcucha w Kwasaki gpz 900R Moze mi coś koledzy poradzicie jaki byłby dobry a jednocześnie tani żeby nie zrujnował mojego skromnego budżetu:)

 

Po co Ci dwa łańcuchy :D 8O

 

 

Zbycho

XJR1300

MW750

bo jeden do alternatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry ale nie taki tani jest D.I.D zobacz po ile chodza zestawiki

 

http://motobot.pl/www/str/skl.php?gr=122514

620 zl za O-Ring DI.D lub 690 za X-ring kompletny zestaw z zebatkami lepiej dac te 100 - 200 zl wiecej i miec spokojna glowe ze nie peknie albo nie wyciagnie sie jak guma po 5 tys km.

 

p.s mam pytanie jaka jest roznica miedzy lancuchami O-ring a X-ring :?:

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. może i faktycznie lepiej dopłacić więcej i mieć spokojną głowę. :lol:

 

a jeśli chodzi o różnicę to w oringu uszczelka jest okrągła a w X-ringu ma kształt X podobno X jest lepszy ale i droższy Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze wieej ja kiedy kupilem (bodajze Iris)

to po ok 500-1tys zabraklo miejsca do naciagania - ale wymienili mi to na RK , jezdzi do dzis , smarowany olejem przekladniowym , byl naciagany w zeszlym sezoni raz, , przebieg ponad 6tys km... :D ale jezdzilem naprawde spokojnie SPOKOJNIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wieszacie psy na firmie IRIS całkowicie niesłusznie.

Miejcie pretensje do hurtowni Larson , że nie sprawdza jakości towaru i nie udostępnia publicznie tabeli zastosowania poszczególnych typów łańcuchów dla motocykli.

Nie tylko rozmiar jest ważny, bardzoważna jest wytrzymałość łancucha dla danej mocy.

Biednych nie stać na tanie zakupy, jak ktoś myśli inaczej niech nadal kupuje tanio. Powodzenia.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...