Skocz do zawartości

Wyścigi na 1/4 mili na Bemowie 1 maja 2005


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszlym roku jakas hadecja niezle tam zapodawała. chyba sportster jakis. tak czy tak warto warto warto.

 

A tak przy okazji ma ktos moze jakies dokladniejsze namiary na impreze bo zapodałem temat tylko dla tego ze uslyszalem w telewizorni ze ma byc i ze 1 maja ale nic wiecej nie wiem na ten temat.moze mi ktos chociaz poda linka do jakiejs strony na w/w temat? :oops: albo ktos moze powie jak mam tam qrna dojechac :oops:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze kilka filmików zza wielkiej wody. Spoójrzcie jakie czasy i prędkości koleś wykręca (predkość jest podawana w MPH).

 

Bart_b -> sportster 1200 po nieiwelkich przeróbkach może miec nawet 90 KM na kole. Objedzie większość japońskich chopperów i power cruiserów. 2 lata temu na zlocieAmazons był koleś Sportem 1000 (lata 70-te) z żeliwnym silnikiem. Olej sączył się z pod każdego dekla. Ale jak to zap...ło. Kumpel próbowął się z nim Dragstarem 1100 i niebył w stanie za nim nadążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator: Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego, www.sss.org.pl

01,05,2005-wyścigi na 1/4 mili - Otwarcie Mistrzostw Polski 2005 oraz Pucharu Dunlop'a 2005 Lotnisko Bemowo, Warszawa (Ten sam teren na którym odbywa się otwarcie sezonu motocyklowego :clap: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze kilka filmików zza wielkiej wody. Spoójrzcie jakie czasy i prędkości koleś wykręca (predkość jest podawana w MPH).

 

Bart_b -> sportster 1200 po nieiwelkich przeróbkach może miec nawet 90 KM na kole. Objedzie większość japońskich chopperów i power cruiserów. 2 lata temu na zlocieAmazons był koleś Sportem 1000 (lata 70-te) z żeliwnym silnikiem. Olej sączył się z pod każdego dekla. Ale jak to zap...ło. Kumpel próbowął się z nim Dragstarem 1100 i niebył w stanie za nim nadążyć.

 

czyli jaki morał z tego plynie??

Niutonometry bracia niutonometry :clap:

 

Troche se chłopaki kasująza wiazdówke :? :? :?

30zł to chyba troche przesada

 

Dzieki za info cna temat stronki.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djderill

Panowie wybrac sie warto ze wzgledu na Fakt ze sąosobne wyscigi dla motocykli i beda startowac Motocykle z Podtlenkiem Azotu z naszego Teamu juz testujemy system nitro ale jest problem z utrzymaniem motocykla na 2 kołach ale mam juz na to pomysl i bedzie spoko w klasie Moto bedzie 200KM :lol:

 

Pozdrawiam i zapraszam na 1 Maja :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze kilka  filmików zza wielkiej wody. Spoójrzcie jakie czasy i prędkości  koleś wykręca (predkość jest podawana w MPH).

 

Bart_b -> sportster 1200 po nieiwelkich przeróbkach może miec nawet  90 KM na kole. Objedzie większość japońskich chopperów i power cruiserów. 2 lata temu na zlocieAmazons był koleś Sportem 1000 (lata 70-te)  z żeliwnym silnikiem. Olej sączył się z pod każdego dekla. Ale jak to zap...ło. Kumpel próbowął się z nim Dragstarem 1100 i niebył w stanie za nim  nadążyć.

 

zgadzam sie w 100%

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybrac sie  warto ze wzgledu na Fakt ze sąosobne wyscigi dla motocykli i beda startowac Motocykle z Podtlenkiem Azotu  z naszego Teamu juz testujemy system nitro ale jest problem z utrzymaniem motocykla na 2 kołach ale mam juz na to pomysl i bedzie spoko w klasie Moto bedzie 200KM :lol:  

 

Pozdrawiam i zapraszam na 1 Maja :clap:

 

 

Lece zakupić turbinę, eter i przednie koło z ołowiu :?

Raz wystartowałem na 1/4 i tu nie są aż tak ważne moce i moment obr tylko wyczucie maszyny.

Ja w każdym razie się nie popisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djderill

A kto powiedział ze mam nie wyczutą maszyne :?: mamy profesionalne uzadzenie GPS do mierzenia czasów i w porównaniu z seria jest lepiej o 1-1,5s na 1/4mili problem jest taki ze nie mozna na 1biegu właczyc nitro i do prawie konca 400metrów motor jedzie na 1 kole... ale czasy klasy 600ccm beda sporo lepsze od seryjnych motocykli z klasy ponad 1000ccm wiec jest warto nawet niechce pomyslec co było by w klasie ponad 1000ccm z nitro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys koles zapodał filmik w ktorym smigała hayabusa z turbina VS seryjna ZX 12

 

W skrócie przy daniu manety kawa wygladała jak by stała w miejscu :clap:

...a co by było gdyby... miała jeszcze N2O ??!!

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...