Skocz do zawartości

Jak podniesc osiagi Aprili RS 125


Gość Bike29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość guzzi V11

"wloskich nie kupuj bo to gowno " hehe w porownaniu do japoncow i H-D to wszystkie Ducati ,Aprile, Guzzi ,to lipa , dobry dowcip , bardzo dobry,kto ci tak glowe wypral . TYLKO WLOSKIE MOTOCYKLE SA PRAWDZIWYMI MOTORAMI. Reszta to tylko masowe produkty naszej cywilizacjii . Czy jest jakas roznica pomiedzy mikserem a japonskim motorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze troche Ci sie dziwie Kudlaty. Z tego co wyczytalem na twojej stronie www., jestes pasjonatem Urali i innych "rusow". Moglym powiedziec, ze to najbardziej awaryjny sprzet jaki ludzkosc stworzyla i ciezko byloby Ci udowodnic, ze to nieprawda. Umowmy sie - czy kochamy Harley'e Davidsony, czy moze Moto Guzzi, czy po prostu motocykle.

Moim zdaniem z motorami jest jak z dziecmi: jedne sa bardziej udane inne mniej ale kazdy kocha swoj wlasnie dlatego ze to jego i mowiac o czyims sprzecie "gowno" obrazasz nie motocykl - bo to tylko martwa kupa zelastwa - ale wlasciciela. Kazdy motor ma w sobie cos niepowtarzalnego, nie kazdy to zauwaza. My zauwazamy i dlatego mowi sie o nas, ze jestesmy walnieci na punkcie motocykli i traktujemy je jak cos wiecej niz tylko srodek komunikacji. Myslalem, ze forum SM ma laczyc takich ludzi a nie konfliktowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, przekazałem tylko opinię mojego znajomego, który porzy naprawie takiego sprzęta barzdzo się denerwował i przeklinał. A co do moich Urali to się mylisz. Jeden jest rocznik 91 a drugi 98 w tym drugim żadnej naprawy nie miałem a w pierwszym raz mi się śrubka od sprzęgł a wykręciła podczas zlotu w Szklarskiej. Więcej napraw nie pamiętam :) ( Chyba, że jakiś osprzęt ).

http://www.motozloty.com Informacje o zlotach motocyklowych

 

https://www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja na swoj sprzet nei narzekam i sie nie pasuje tfuuu odpukac :). Co prawda kupilem go a raczej ja ;] za bardzo okazyjna cene. A wiadomo ze jak sie kupi tanio to trzeba w to cos wlozyc troche porobic tu i tu i sprzet jest jak nowy :). I ja mam ze swoim troche small problem. A mianowicie jest dalwiona. I tak elektronicznie nie jest bo patrzylem. Z tego co sie dowiedzalem to mam 2 mozliwosci.

1. Mam seryjny gaznik Dell'Orto PHBH 28 BD i jest on o 6mm mniejszy niz powinien byc a to duza roznica. Jesli by to bylo to by nie bylo wesolo bo prawdopodobnie do tego gaznika jest przystosowan membran i kanaly pluczace. A to mnei nei zadowal. Bo bedize troche drogo ;[

 

 

2. To elektromagnes ktory steruje wydechem nie wiem jeszcze o co w tym chodzi wiem ze jest cos takiego u mnie. i jeszcze neiw iem co z tym zrobic. Ale to tez jest blokada.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzzi V11

macie racje PRZEPRASZAM , a tak na marginesie ,kazdy z was ma tutaj pewien zasob wiadomosci to moze pomozecie co znajomy ma wybrac [ja nie jestem ekspertem ,a znajomy jest angielskojezyczny wiec nie moze skozystac z forum]a oto pytanie :suzuki bandit 1200 czy kawasaki zrx 1200,bylbym wdzieczny pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;]

// najlepiej sam sprawdz i skontaktuj sie bezposrednio ze znawcami tematu. //

oto i oni :)

wiec najpierw musisz mi powiedziec ile leci Twoja Rs, bo jesli leci np. 80km/h to mozeesz miec blokade w blackboxie i nie musisz kupowac gazinka itd. wystarczy tylko pokombinowac z kabelkami i wsszystko bedzie cacy, czekam na odpowiedz. ;-)

 

Pozdrawiam,

t0m3k

www.acr.boo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...