Skocz do zawartości

TARCZE HAMULCOWE - już są wypróbowane


Rekomendowane odpowiedzi

pomocy zawiozlem moto do mechanika i okazalo sie ze musze wymienic tarcze hamulcowe (obydwie) jak sie wstepnie w dowiedzial w hondzie kosztuja okolo 500 - 600 zl za sztuke :/ :/ :/ ale znalazlem na allegro duuuzo tansza alternatywe (zapodaje linka) http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=42413357 powiedzcie mi co sadzicie o tych tarczach wydaje mi sie ze to atrakcyjna oferta ale nie wiem jaka jakosc :/

 

 

p.s. ile kosztuje (orientacyjnie) kompletne kolo (tarcza opona felga) do crki bo mam okazje kupic i nie wiem ile moge dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja bym tych z allegro nie ryzykował, nawet za taką niską cene, chociaż kształt mają super ;)

ja własnie do swojej huski odbieram we wtorek tarcze własnie pofalowaną za 220zł. jak chcesz to moge sprobowac poszukac czy gdzies taniej bym nie miał, tylko powiedz mi czy zalezy ci na tym zeby byla pofalowana, czy moze byc zwykła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z góry sorry za nie wyedytowanie ale jak wyedtyowałem to i tak temat został daaaaleko z tyłu a myśle że to może się komuś przydać.

 

Wymiar był zły o 20 mm ale miły pan mi wymienił tą tylna za darmo (nawet za przesyłke nie skasował :o: ). Przednia tarcza jest już po 2 wyjazdach na tor i dłuższym czasie jazdy koło domu i nic się z nia niedzieje (jedynie starł się ten złoty wierzch teraz tam gdzie ida klocki jest czarna) ale nie ma żadnych progów narazie i ogolnei jestem baardzo zadowolony zapłaciłem za obydwie 320 zł (przesyłke miałem też gratis). Jak by ktoś chciał namiary na tego pana napiszcie PM podam numer bo na forum chyba nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...