Skocz do zawartości

OBROTOMIERZ JAWA/CEŚKA 350 vs.YAMAHA VIRAGO 535


eric535
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ.pytanko.czy obrotomierz w jawach i cezetach 350 jest na linkę czy do cewki podpinany.no i drugie czy będzie działał również po podpięciu do yamaszki virago 535?jest róznica dwusów -czterosów?próbował ktoś kiedyś?pozdrawiam.byle do wiosny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rety ;);):D:D jak jest na linke, to jakie znacze ma liczba suwow?? moze byc i wankla silnik, byleby cos sie tam krecilo, czyli wal, a wazne jest przelozenie mechaniczne do obrotomierza i to wsio

do motocykla proponuje przejsc sie na zlomowiec i wymontowac z jakiegos samochodu bebechy i podmienic do cz jezeli az tak Ci sie podoba ten obrotomierz :P a jak nie, w motoryzacyjnych mozna kupic obrotomierze podpinane pod cewke do 4T, kiedys montowano takie w kaszlakach i duzych fiatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak bardzo mi się nie podoba,nawet mało.ale cena czyni cuda.a w ogóle to chciałem poeksperymentować.w louisie widziałem dość niegłupi obrotomierz,ale 50"erło" plus koszty przesyłki zrobi całkiem całkiem niezłą sumkę.widze,że chyba będę musiał jechać na jakiś "moto-bajzelek" coby tam sobie coś wybrać.trzeba będzie do kwietnia poczekać.najbliżej mam do krakowa.a od ceśki widziałem na allegro za 2dychy.to mała kasa i żal mi nie bedzie tak bardzo. :twisted: może jeszcze coś się trafi.trochę mnie nosi bo śniegu nawaliło i jeździć się nie da.w dodatku kolejna noc po -25 celsjusza.a styczeń był całkiem całkiem.pozdrawiam.i dzięki za porady. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rety  jak jest na linke, to jakie znacze ma liczba suwow?? moze byc i wankla silnik, byleby cos sie tam krecilo, czyli wal, a wazne jest przelozenie mechaniczne do obrotomierza i to wsio  

 

Racja ;) Ale w elektronicznych ma to znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...