Skocz do zawartości

Tory motocrossowe w okolicy Katowic


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem juz kiedyś o torze w okolicach żor!  

Jak byś mógł napisać więcej co do lokalizacji (np. jak dojechać z Katowic :) ) ewentualnie podesłać linka do tematu jeżeli pisałeś o tym wcześnięj.

Dzięki.

Pozdrawiam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi znaleść ten post wiec napisze!

Jeśli chodzi o dojazd to do Żor prosta droga!

Wisłostradą a potem z Żor kierunek Rybnik! W połowie drogi jest miejscowosć Rowień! Tam trzeba skrecic w prawo do "U Biesa" (restauracja)!

Koło biesa się przejedzie po lewej i prawej są jeziorka a za mostkiem bar "Borowik"! Za nim w lewo i do lasu! Jakieś 500metrów i wjezdzasz centralnie na tor! Ale najlepiej się spiknac wcześniej to bym od Żor podprowadził! Ja robiłem 2 podejścia żeby tam trafić a jestem praktycznie miejscowy! :)

Zdjęcia poszły mi wraz z formacikiem ale załatwie od kumpla może to cosik wrzuce!

Jak by co to piszcie pytajcie cotylko!

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyszła wiosna, trza jeździć Panowie :) Tor mysłowicki po zimie nadal jest oczywiście zrujnowany ale coś tam pojeździć można.

Można mnie tam spotkać po południu około 17 gdyby ktoś się wybierał. Do władz klubu jakoś nie dotarłem więc nie wiem co dalej z torem.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzewam stary watek.. ale jak najbardziej w temacie.

 

Otóż w zeszly piatek majac czas i chcac troche posmigac nie angazujac busa itp, wybralem sie zobaczyc co tam slychac na torze w Myslowicach. Bylo juz dosyc pozno, bo po 20. Wjezdzam, a tam na dzien dobry widze radiowoz i jakas grupke ludzi. Mysle sobie - oby nic sie nikomu nie stalo, a radiowoz przybyl z innego powodu. Patrze , jest taki lokalny slaski maniak roznych ciekawych sprzetow i smiga na quadzie. Podjezdzam spytac sie o co chodzi. Jak sie okazalo, posiadacze dzialki z tyl toru, zaczeli sie burzyc ze sie im kurzy na dzialke. Nie wiem jaki byl poczatek tego konfliktu, ponoc niezbyt milo zaczeli dyskusje z gosciem na quadzie, ale skonczylo sie wlasnie na tym ze wezwali policje.

Policjanci o ile tak to mozna ujac byli poprostu SUPER ! Oby takich bylo wiecej, zadnych pyskowek, zadnego doczepiania sie do niczego. Wrecz stwierdzili, ze to droga nie publiczna itp, i oni nie maja sie do czego przyczepic. Probowali ustalic kogo wlasnoscia jest tor i na jakich zasadach mozna po nim jezdzic. Jedyne jedyne co sie udalo ustalic, to to , ze klubu juz nie ma i w zasadzie to tor jest juz przeszloscia. Takze , ja stwierdzilem ze posmigam 15 minut , gosc na quadzie tez stwierdzil ze spada i tak to sie skonczylo. Panowie policjanci postali i popatrzyli jak jezdzimy i po 15 minutach przez szczekaczke stwierdzili "No panowie koniec zabawy" :-) Wiec, aby nie robic sobie problemow zakonczylismy zabawe.

 

A co do toru - to jest juz totalna kaszana. Dziury takie, ze jedyne co sie do wykorzystania nadaje, to dwie chopki na ktorych mozna calkiem fajnie poskakac i tyle. Straszne dziurska i kolejny, do tego tak twardo, ze tor sliski jak cholera. Niestety, szkoda ze tor sie zmarnowal.. bo w sumie to byl ciekawy obiekt.

 

W sumie pewnie gdyby nie to, ze gosc byl na quadzie to by nie bylo problemu, bo quad kurzy jak cztery motocykle. Do tego byl to jeszcze dlugi weekend, wiec sie pewnie skumulowalo, bo ludzie chcieli sobie troche odpoczac. Jak tylko spadnie jakis deszczyk, ktory nieco zwilzy i rozmiekczy tor pojade znowu troche posmigac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Kroolik to chyba Ciebie widziałem :banghead:

Podjechałem oblookać na żółtym rowerku jak usłyszałem że policja przez megafony coś nadaje. Była z wami chyba jeszcze jakaś dziewczyna w białym samochodzie. Pogadałem chwilę z policjantami, sami nie wiedzą co robić.

Ja sobie w ten weekend dałem spokój żeby nie robić dymu (w cudzysłowie oczywiście) wziąłem sprzęta na przyczepę i pojechałem na tor w Bielsku razem ze Szramerem. Tor elegancki, wyrównany pusty i w ogóle super.

 

PS: Gadałem z szefem klubu parę dni temu. Klub istnieje i nadal ma tor w dzierżawie chociaż nie wiadomo co będzie dalej.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wszystko sie zgadza. Dziewczyna to byla moja "obstawa" :-) bo staram sie wedlug zelaznej zasady nie jezdzic samemu. Nigdy nic nie wiadomo...

 

Wprawdzie to juz bylo, ale fajnie by bylo skoro maja ten tor w dzierzawie zeby cos sie tym zajeli. Przeciez wynajecie fadromy czy czegos takiego nie kosztuje majatku , tym bardziej ze wszystko juz jest zrobione.. Wystarczy tylko to dopracowac i tyle. No, ale zreszta juz w tym watku chyba zostalo wiele na ten temat zostalo powiedziane.

 

Nastepnym razem sie ujawnij :-)

 

wziąłem sprzęta na przyczepę i pojechałem na tor w Bielsku razem ze Szramerem

Na brackiej czy na sarnim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem sie ujawnij

Hehe jakbym wiedział komu to bym się ujawnił... daj info jak będziesz się wybierał na tor.

 

W Bielsku byliśmy na torze obok OBR FSMu czyli zaraz za rondem w prawo. Popstrykałem parę fotek ale na razie nie bardzo wiem jak je wrzucić.

 

W weekendy nie ma co do Mysłowic jeździź bo zaraz będą telefony na policję i takie tam. Lepiej w tygodniu bo jest spokój.

Gdyby ktoś chciał o torze mysłowickim pogadać to proszę na PW.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...