Skocz do zawartości

KTÓRY KASK WYBRAĆ ?? (konkretnie)


Rekomendowane odpowiedzi

Drobne zastrzeżenia mamy także do samego zakładania kasku. Przez zastosowanie skórzanej osłony zmniejszającej podmuch wiatru na podbródek bezproblemowe założenie kasku jest możliwe tylko przy otwartej szczęce. Na dodatek zamknięcie szczęki nie działa tak jak oczekiwałem. Tu opuszczenie szczęki jedną ręką nie zawsze powoduje zatrzaśnięcie się zamka.

Ta osłona na brodę jest zdejmowana (przynajmniej w SE 500) i na codzień się z nią nie jeździ. Przydaje się pewnie w trasy i gdy jest chłodno' date=' ale ja jej jeszcze nigdy nie użyłem.

Z tym zamknięciem to może i tak jest (zreszta w SE 500 jest raczej tak samo). Poprostu trzeba mocniej popchnąć tą szczękę. Nie jest to jakiś wielki problem.

Z kupnem SE 500 może być problem, bo już je wycofali z produkcji, ewentualnie jakieś resztki w sklepach lub hurtowniach. Chyba, że ...

simon AT Arrow w zaleznosci jaki potrzebujesz rozmiar i malowanie to moge ci zalatwic SE500 nowka z gwarancja za okolo 280 PLN.

Nooo, cena całkiem przyjemna. Ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo' date=' cena całkiem przyjemna. Ciekawe dlaczego?[/quote']

Bo nie zauwazyl, ze szukajac SE500, znalazl S500 Shark'a :oops:

 

lewa w gorze (ale tak niziutko bo jestem zawstydzony)

dofo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele się wyjaśniło.

Okazało się, że Simon AT to kumpel stary.

Ponieważ ja też mam SV55 zrobię mu prezentację helmeta na żywo.

 

Wiem Dofo, że gadaliście już ze sobą, więc Simon sobie poprzymierza, poogląda, pomaca i umówicie się na rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dodam tylko że jeżdząc w Cabergu JustOne stwierdzam tą samą przypadłość z niedomykaniem się szczęki gdy używamy jednej ręki. Jest jednak na to prosta metoda. Uchylamy szybkę i dociskamy szczękę łapiąc za nią 4 palcami od góry, a kciukiem za dolną krawęć skorupy kasku. Szybko i łatwo - najlepiej lewą ręką. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile w Polsce' date=' ale jak chcesz to moge ci zalatwic SV55 z Niemiec za 199,95 € czyli okolo 800 PLN.

lewa w gorze

dofo[/quote']

bardzo polecam Dofo mi załatwił zaje***ty kask 300zł taniej niż w polce jeszcze raz dzieki ;) ;) kask naprawde super :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...