Skocz do zawartości

jazda na kole, tak sobie skromnie, film kolegi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gixer zapodaj tytuł tej pisoenki w twoim filmiku!!!!!!!!!!!!! Zajebista musze to mieć.

 

A tak pozatym czepiacie się gixer i chłopaki z Tczewa naprawde pokazali ładną jazde!!!!!!!!! Naprawde warto było tyle to ściągać!!!!!!!

 

Chłopaki naprawde fajnie jeżdżą!!!!!! Ale czy nie szkoda wam troche sprzętów :?:?:? :oops:

 

pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze Gixer niema juz konta na tym 4um poprosil mnie azbym wkleil tutaj jego txt :

 

" Widze ze tu sie wszyscy jak zwykle wymadrzaja,typowe dla tego 4um.Czekam az Wy cos pokazecie bo na razie to tylko Igly film widzialem.A co do mojej jazdy po pierwsze ten film byl krecony w ciagu paru godzin bo tylko na tyle mialem pozyczona kamere,po drugie to bylo tydzien po tym jak zaczalem jezdzic na SRADzie.Na gumie ciagne ile chce ale tam gdzie to krecilem nie bylo warunkow.Na tej drodze miedzy stawami strasznie wialo (popatrzcie na drzewa) i sciagalo mnie co uniemozliwilo mi ciagniecie dlugich gum.Na drodze dwupasmowej musialem ladowac na tym moscie bo tam jest zaraz zakret i skrzyzowanie (nawet widac znak na filmie) gdzie nawracalem a wyhamowac jakos musialem.Co do stoppie,to tak jak mowilem,jezdzilem wtedy sradem dopiero od tygodnia i mialem go slabo wyczutego.A tak wogole to przy kamerze nigdy nic nie wychodzi.

Dalem tez linka do tego filmu na 4um motodawcow i tam sie jakos wszystkim podobalo a tamci kolesie wiedza o co w tym wszystkim chodzi.Wy tylko krytykowac umiecie,dobrze ze nie mam juz tu konta,no i na pewno juz nie dam tu zadnego linka do mojego filmu."

Pozdrawiam Gixer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka gixer już napisałem że to może wina tego że film był stary... fajnie że nam podżuciłeś linka wszystko ok tylko nie to że forum motodawców jest zajebiste prosze cie... :D:D tam 90% (wszyscy oprocz motodawców i paru tylko wyjątków) to osoby całkowicie nieposiadające nic do powiedzenia... niektórzy udają stuntmanów a jeżdża 3x gożej niż zwykły amator... Sorry ale tu przegiełeś... Btw pozdro dla ciebie... i szkoda że cie nie ma bo znałeś sie na rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw pozdro dla ciebie... i szkoda że cie nie ma bo znałeś sie na rzeczy...

 

Co prawda jestem krótko na tym forum, ale ja bym powiedział: " szkoda, że cie bie ma, bo znasz się na rzeczy...".

Ja nawet nie mam motocykla, ale parę filmów motocyklowych zagranicznych i polskich widziałem... i powiem, że film niczego sobie. Fakt to nie jest jakiś poziom Judgment day, ale zwrócie uwagę jakie oni mają place do ćwiczeń, a u nas np. w LBN to pewnie jakby wszystkie parkingi złączyć w jedno to wyszedłby jeden plac jak u nich. Ja bym powiedział, że filmik jest niezły. Myślę, że następny filmik będzie jeszcze lepszy, ale to chyba będzie trzeba go niestety szukać na innym 4um.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie tu niechodzi do konca o miejsce do cwiczen tylko bardziej o poszanowanie sprzeta bo niekazdy z nas moze sobie pozwolic na jakies gleby , szlify motocyklami bo co za tym idzie wielkie koszty.

TU jest zupelnie inne zycie niz tam takze niema co porownywac ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik niezły a jak na polskie warunki to nawet b.dobry.Nie wiem dlaczego niektórzy się czepiają,może sami pokażecie co umiecie?Pewnie nie umiecie... więc zamiast ślinić się na filmy ze Stanów przed monitorem komputera wsiądźcie na sprzęty i trenujcie.Krytykowac każdy potrafi... Ludzie!Polska to nie Stany,u nas nikt nie będzie ryzykował rozwalaniem sprzęta żeby się czegoś na prawde fajnego nauczyć zwłaszcza jak motocykl jest dorobkiem całego jego życia.

A ta wypowiedz normalnie mnie rozwalila:

szzerze to zawiodlem sie troche....

 

ale wie ktos moze jak sie tak pali gume w jezdzie? :P

Zawiodłeś się czyli wg Ciebie gość w filmie niczego nie pokazał szczególnego a nawet nie wiesz jak spalić gume w czasie jazdy,śmieszny jesteś chłopczyku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.

Jeszcze Niedawno byłem maniakiem jesli chodzi o takie filmy, o takie sztuczki, nigdy takich nie robilem(nie mialem motocykla)pozatym nie wiem czy nawet jak bym mial to bym potrafił zrobic takie "sztuczki".

Filmik mi sie podobał, i faktycznie na przyzwyczajenie sie do motocykla potrzeba czasu, wiec na wiosne pewnie oglądne film w stylu "Uliczny Wojownicy 2", hehe.

Ja sie chce zając offroadem, ale miło jest pooglądać takie filmiki.

Siedze prawie tylko na forum enduro/cross/supermoto wiec nie znalem Gixer-a, po zatym nie jestem dlugo na tym forum i nie wiem czy miałbym możliwosc gdzies go poznac.

Nie bede tez komentowal tekstow innych "motocyklowych maniaków" którym nie podobał sie film, no cóż każdy woli co innego. Nie bede tez komentowal tych ktorzy ich komentowali bo nie mam na to aż tyle wiedzy o tych ludziach.

Pozdrawiam Gixer-a , ale nie tylko pozdro dla wszystkich maniaków takiej jazdy, ćwiczcie jesli cieszy was taka jazda bo nie cieszy tylko was ale także ludzi którzy was oglądają , uwierzcie mi :P ;) :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...