Skocz do zawartości

Jaka jest najlepsza szkola jazdy w Łodzi? ( Łódź nauka jazdy )


kuba_albert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Podejrzewam iż w temacie moto na Smutnej nic się nie zmieni iz w dalszym ciągu będzie chińszczyzna a jak bedzie coś lepszego to będą wydziwiać jak w Sieradzu -na ósemkach wlącza się kierunki .pozdrowienia dla 4umowiczów. :) :) :crossy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Robiłem tam prawko w 2003 i powiem, że instuktorzy przykładali się do swojej pracy, moto jakiś Tajfun taki sam jak w WORD w dobrym stanie choć mocno poobijany. Ja już wcześniej kilka lat jeździłem na moto więc nie było zgrzytów, ale było też kilku świeżaków (w tym laski) i też pozdawali więc dobrze uczą. Jak jest teraz nie wiem, ale konkurencja jest zbyt duża żeby olewać klienta.

PoZdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tam prawko w 2003 i powiem, że instuktorzy przykładali się do swojej pracy, moto jakiś Tajfun taki sam jak w WORD w dobrym stanie choć mocno poobijany. Ja już wcześniej kilka lat jeździłem na moto więc nie było zgrzytów, ale było też kilku świeżaków (w tym laski) i też pozdawali więc dobrze uczą. Jak jest teraz nie wiem, ale konkurencja jest zbyt duża żeby olewać klienta.

PoZdro

 

 

Nie znam tej szkoly, ale ProMotora bym sie nie spodziewal. Aczkolwiek zapytaj przedmowce czy uczyli go o przciwskrecie itp. Jesli tak to wal tam drzwiami i oknami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Żonka postanowiła zrobić prawko na motorek (ma już od dawna "B") .

Gdzie w Łodzi jest jakaś dobra szkoła ,żeby szybko mogła zabrać mi motorek :icon_mrgreen: ?

Co polecacie ? Liczy się czas i jakość szkolenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci Deltę na Maratońskiej.Instruktor jest motocyklistą i jeździ z kursantem na motorach.A nie jak to zwykle bywa kursant na moto a instruktor katamaranem :icon_mrgreen: Telefony znajdziesz w necie,a biuro jest koło Liberty i...nie pamiętam ulicy..

Fajnie będzie poznać następną Amazonkę :notworthy:

Pzdr i powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.delta.lodz.pl/

 

słyszałem, ze jeszcze daja rade u WOTY na Nawrocie. Duzo tlumaczenia o technikach jazdy i takie tam. jednak to tylko z tego co slyszalem. w ogole jest to jedna z najlepszych szkol w lodzi. cena kursu 1280zł, motocykle do wyboru, wsrod nich na pewno CB500 i sporo chinczykow.

 

http://www.wota.vit.pl/index.htm <<<<<---- stronka dawno nieuaktualniana.

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak będziesz wiedział co jak jak na kursie.

 

konczylam kurs w Delcie, zarowno na A jak i na B, to dobra szkola. Jesli chcesz wiedziec cosik wiecej o szkole instruktorach itp napisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam panie i panów,

 

Na forum trafiłem po rekomendacji znajomego. Otoz nigdy nie bylem fanem motoryzacji w ogóle. Może przez to, że swoją przygodę z nią rozpocząłem od kursu na prawo jazdy kategorii B. Po zdaniu (bedzie już 6 lat) jakoś mi przeszło i brak perspektyw na kupno samochodu (zbyt wysokie koszta eksploatacji i brak frajdy z jazdy jak dla mnie) odpuscilem.

 

Jednakze od roku chodza mi po glowie motocykle i to powaznie. Moze przez to ze przeprowadziłem się do Łodzi na tzw. Manhattan czyli wysokie bloki tuz kolo uczeszczanej przez motocyklistow ulicy Mickiewicza - ech ten dzwiek, kiedy noca przejezdza jakas maszynka :buttrock:

 

Tak czy owak jestem obecnie w fazie edukacji - czytam ksiazki i czasopisma, rozgladam sie za konkretnymi modelami i niestety bolesnie redukuje swoje wymagania ze wzgledu na portfel. Wreszcie mysle o zapisaniu sie na kurs nauki jazdy, bo jak sadze od tego nalezy zaczac, no i nie ukrywam - ciagnie mnie zeby sobie pojezdzic. Zwlaszcza na Yamaszce ybr 125 bo o tym motorku mysle, aby go sobie sprawic.

 

Przechodzac do meritum, kieruje do Was prosbe o polecenie jakiejs dobrej szkoly nauki jazdy, najlepiej wyspecjalizowanej w nauce jazdy na motocyklu, no i gdyby dalo sie tam posmigac na ybr to juz w ogole bylby wypas :crossy:

 

No i jeszcze pytanie natury technicznej - czy bylaby mozliwosc, abym do nauki jazdy podszedl kolo pazdziernika ? wtedy egzamin przy pomyslnych wiatrach mialbym pod koniec grudnia/na poczatku stycznia - czy jest to wykonalne, czy istnieje cos takiego jak "sezon zamkniety" na egzaminy i szkolenia w kat A w zimie ?

 

Za wszystkie sugestie bede jak najbardziej wdzieczny.

Edytowane przez Vince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ciach...

Za wszystkie sugestie bede jak najbardziej wdzieczny.

 

 

Więc polecane są wota i delta (do znalezienia w googlach). Nie wiem jakie maja maszynki ktoś to pewnie z forumowiczów wie, a jak nie to trzeba zadzwonić :icon_mrgreen:

 

Co do sezonu zamkniętego, to chyba nie ma czegoś takiego ustawionego na sztywno, z tego co pamiętam to robią egz. tak długo jak się da, ale nie później niż do października czy coś koło tego. Proponuje zagadać w szkole, może darują kurs teoretyczny? wtedy zdaje się że dało by się wyrobić w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...