Skocz do zawartości

Yamaha tzr 125


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ipr.pl/komisy/banzai/wiecej.php...242390000001157

Powiedzcie co sadzicie o tym moto i czemu taka cena :?: Jest ktos moze z Rzeszowa kto sie zna na takich moto :?: I czemu tylko 11 km :?: Wie ktos moze jakie sa blokady w takim moto :?: Opiszcie wady i zalety moze ktos kiedys miał stycznosc lub posiadal takie moto :?: Prosze o info i relacje z użytkowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu taka cena

banzai mają chyba głównie motocykle z importu, więc do tej ceny należy doliczyc jeszcze jakies opłaty itd. poza tym nalowane były owiewki, tłumik troszke zmasakrowany, kopka zamiast rozrusznika 8O , bęben hamulcowy zamiast tarczy z tyłu 8O , lusterka zaginęły :)

 

czemu tylko 11 km Wie ktos moze jakie sa blokady w takim moto

te 11 KM to własnie dlatego,że moto jest z importu. blokady na pewnie w tych samych miejscach co DT 125, bo mają podobne silniki

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nic specjalnego... w tej cenie spokojnie mozna znalesc AF-1 ktora bedzie mlodsza, zarejestrowana i moim zdaniem ladniejsza...

dokładnie.

poza tym af1 po 90r. były naprawde ładne, masywne (bo ta tzr jakas taka wychudzona :)), no i miały rozruszniki a nie kopki, bo jakos tak głupio wygląda odpalanie szlifierki na kopniaka :D

 

ps. a propos kopniaków, kiedys w tv leciał film o japończykach scigający sie po ulicach miast . wszystkie moto z tego filmu to były 250-ki 2T w stylu suzy rgv i wszystkie były palone na kickstarter 8O troche śmieszny widok zwłaszcza, że nie były to takie stare sprzęty

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopka zamiast rozrusznika

A moze jest palona tak i tak ....ja caly czas tak myslałem ...Byłem w sobote w banzaju i widziałem ją tylko przez kratki (było zamkniete)...

Interesował mnie ten model bo jest mozliwosc wziecia go na raty ale chyba faktycznie lepiej poczekac na cos innego.

nie wiem czy w przypadku 125 to tak samo jak z normalnym przy rejestracji - czyli jakies 660zl

 

To mnie własnie ciekawi i gdybym chciał zarejestrowac 80 czy też taka sama cena ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a propos kopniaków' date=' kiedys w tv leciał film o japończykach scigający sie po ulicach miast . wszystkie moto z tego filmu to były 250-ki 2T w stylu suzy rgv i wszystkie były palone na kickstarter 8O troche śmieszny widok zwłaszcza, że nie były to takie stare sprzęty[/quote'] masz może pomysł jak znaleŸdŸ ten film bo szukam go już dwa lata ale nie zanm ani tytułu ani rzeżysera... film sam w sobie Ĺwietny!!(A co do motocylki z tego filmu to NSR, RGV i TZR 250 i FZR, ZXR 400)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz może pomysł jak znaleŸdŸ ten film bo szukam go już dwa lata ale nie zanm ani tytułu ani rzeżysera... film sam w sobie Ĺwietny!!(A co do motocylki z tego filmu to NSR, RGV i TZR 250 i FZR, ZXR 400)

niestety nie, nie mam pamięci do tytułów filmów, a ogladałem go jakies 2-3 lata temu :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a propos kopniaków, kiedys w tv leciał film o japończykach scigający sie po ulicach miast .  wszystkie moto z tego filmu to były 250-ki 2T w stylu suzy rgv i wszystkie były palone na kickstarter 8O troche śmieszny widok zwłaszcza, że nie były to takie stare sprzęty
masz może pomysł jak znaleŸdŸ ten film bo szukam go już dwa lata ale nie zanm ani tytułu ani rzeżysera... film sam w sobie Ĺwietny!!(A co do motocylki z tego filmu to NSR, RGV i TZR 250 i FZR, ZXR 400)

 

 

Zdaje sie ze moj kolega ma go na VHS.

Jak bedzie troche wiecej czasu to podlacze sie do wideo i przegram na kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja rowniez bym sobie to zobaczyl  

 

a dzwiek byl?

był, to jest normalny ok. 1,5 godzinny film z jakąs tam fabułą itd. dlatego mysle ze ciężko go bedzie sciagnąc netem, chyba ze jakies emule czy cos takiego

 

Rożek, podaj tytuł tego filmu, zobacze co kazaa znajdzie

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...