Skocz do zawartości

Moj szlif a sprawca uciekl sobie z miejsca zdarzenia


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj się dowiedziałem, że jeżeli samochód ma klimę to można nalać trochę kocich sików we wlot powietrza do klimy. Podobno bardzo skuteczne i zarąbiście upierdliwe :) Jak nie ma klimy to też zadziała ale nie da takiego efektu;)

Numer z płynem hamulcowym też jest mega :D Subtelny a zarazem śmiertelny :D (dla lakieru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie chodzi o klime, ale o wlot powietrza do samochodu zazwyczaj międzymaską a przednią szybą. Kiedyś znajomemu tam kot naszczał i przez kilka tygodni śmierdziało w samochodzie niemiłosiernie. Zawsze można jakiegoś zapaszku tam dać.

 

Postępowanie tego gości jest conajmniej głupie, bo jak będziesz przyspieszał pracę policjantów to może dostać nieźle za ucieczkę z miejsca wypadku. Tylko trzeba ich zmusić do pracy....

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a podobno przy klime (dla jasności, urządzenie schładzające powietrze a nie tylko je nadmuchujące) nie ma szans żeby auto wywietrzyć :) No ale nie próbowałem. Jak ktoś spróbuje, to niech napisze o wynikach eksperymentu :D

 

Policję rzeczywiście trzeba poganiać bo inaczej ani rusz... A jak z ubezpieczeniem? Są szanse żeby coś dostać przy nie ustalonym sprawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trajka66

Jeśli uda Ci sie namierzyć tego typka (a serdecznie Ci tego życze) proponuje zastosowac patent który "niestety :lol: " sam kiedys zastosowałem. Kupujesz pianke taką montażowa do wypełniania szczelin np. jak montuja okna itp. ładujesz ja siurkowi przez wydech do oporu ile możesz uszczelniajac szmatką aby jak najwiecej wlazło do srodka (jak wiadomo po chwili taka pianka znacznie zwieksza swoją objetosc.) i możesz jeszcze napisac mu kartke z wiadomością np. (taka była moja) kierowco szanuj innych kierowców . Działa na 100% jesteś czysty pacjent wie o co chodzi i nie jest w stanie nic ci zrobić (i to muszi boleć)

 

Druga sprawa.

Jesli dojdzie do tego że potrzebujesz świadków z jakiegoś powodu, daj ogłoszenie do gazety o tym że poszukujesz świadków zdarzenia itd. W tym momencie możesz spokojnie podstawić jakiegoś kolegę, lub kolege kolegi oczywiście który Cie nie zna :lol:

 

Pozdrawiam

 

Nie odpuszczaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z góry mówie że współczuje, przykra sytuacja. Może się powtórze po innych ale ja bym gnoja dorwał i bym mu tak wpie***lił żeby mu sie odechciało jeździć jak debil. Tak poważnie to w sumie gnojowi możesz wyciąć jakiś naprawde chamski numer, wiesz teoretycznie sprawa jest do wygranie zgodnie z prwem ale wiadomo jak to polskie sądy wszystko potrwa a motorek przeszlifowany. Szczerze polecam numer z farbą tu w Jeleniaej kiedyś jakiś koleś podpadł tam komuś to mu cały samochód pod Pubem farbą olejną zalali... Wyobraź sobie jak to fajnie jak ci farba w furce za uszczeliki powlatuje i np. w zamek od klucza. Moze to jest tzw. bandytyzm ale moim zdaniem gnój zasłużył sobie na taki numer. Nie daj się złapać ;-) i nie popuszczaj gnojowi... niech wie że wtargnął beszczelnie z butami między motocyklistów a to jedna wielka i bardzo liczna rodzina ;-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...