Skocz do zawartości

stoppie "jadące"


pushek_CBR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po co ci wieksze wystarczy sportowe.. kup sobie CBR 600 F1 i już a jak nie to jakąs pierwsza FZR lub nawet 125 w dwusuwie.. przecież to twoje CB możesz sprzedać za ok 4000zł wiec nic wiecej tylko gdzies zarobic 1500-2000 zł i zakupic furaka do katu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dla mnie też!

 

ale miałem tutaj namyśli bardziej ostre dzidowanie jak stoppie, wheelie itd. a właśnie o takim moto wspominał IGŁA...

 

LUZI masz jeszcze jakieś fotki swojej Suzi oprócz tych na bikepics ?

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka z innych ujec, ale generalnie w tym samym miejscu zrobione ! zawsze jak jest okazja to nie mam cyfrowki... a jakos nie moge zorganizowac fotografa i wybrac sie na jakas miedzywiejska porobic foto smarzenia itp. :P jak porobie jakies to moge poslac !

ale miałem tutaj namyśli bardziej ostre dzidowanie jak stoppie' date=' wheelie itd.[/quote']

p.s. ogolnie to w tym temacie byl link....

http://bikepics.com/members/bialy18hubert/96gsx600/

i co nie da rady na gsxf-ie ?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ależ ja nie mówię że nie da rady!

 

ale przyznaj że to sprzęt raczej mało "stuntowy"

 

oczywiście pojeździć można jak Hubert :P ale czy na dłuższą metę ?

 

może się nie znam (miałem przyjemność jeździć Fem tylko raz, rocznik 97 i niewiele)... no chyba że się mylę...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadomo, ze malo stuntowy ! ogolnie to mozna czasem... (jak sie umie :P ) tak tylko sie "sprzeczalem" :lol: jak na poczatek jest rewelacja ! jak sobie pojezdze z 2 sezony i go opanuje to wtedy sie pomysli nad jakims bardziej zrywnym...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jak myslicie od czego zaczac - od stopie, czy od laczka ? ogolnie to moj moto jest troszke ciezki i chyba nie latwo bedzie mi sie nauczyc jednego jak i drugiego...

wczoraj w koncu namowilem kumpla na trening i pojechalismy w nocy (2-3) na lesna ladna drozke... a wiec samo stopie jest procha - po 15 min. juz tylek podnosilem (wiec dopracowanie do pionu nie bedzie problem !) o jadacym stopie narazie nie mowie - wyzsza szkola !

 

na laczka postawic... - ciezko ! narazie udaje mi sie na ok. 30-40 cm ! ale zawsze cos !

 

p.s. podrwam ze sprzegla jadac na 1 biegu... przy ok. 5 tys. wciskam sprzeglo, wchodze na ok. 7 tys i rwe...pytanie - czy lepiej uczyc sie z predkosci rownej prawie zeru, czy jednak jechac sobie kolo 30 na h i wtedy ? a - kumpel tez sie pyta, czy jak na 1 poderwie (jemu to lepiej idzie, bo wiekszy swirus jest :lol:) to jak by chcial 2 zapiac to ma popuscic gaz, czy nie (oczywiscie 2 bez sprzegla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie piłuj go ostro i pomyśl o mnie jak będziesz sprzedawał  - pzdr

na bikepisc (link nizej) mam kilka nowych fotek... - troche amatorsko (jak narazie), ale z czasem !

 

 

p.s. podrwam ze sprzegla jadac na 1 biegu... przy ok. 5 tys. wciskam sprzeglo, wchodze na ok. 7 tys i rwe...pytanie - czy lepiej uczyc sie z predkosci rownej prawie zeru, czy jednak jechac sobie kolo 30 na h i wtedy ? a - kumpel tez sie pyta, czy jak na 1 poderwie (jemu to lepiej idzie, bo wiekszy swirus jest ) to jak by chcial 2 zapiac to ma popuscic gaz, czy nie (oczywiscie 2 bez sprzegla)

 

?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Spidi , lepiej poczekac z przebijaniem biegow na gumie do momentu, az je sie dobrze opanuje. ale jak juz przebijac to troszke gazu sie (chyba) odpuszcza :roll: mi sie tylko raz udało, ale gazu nie odpuscilem i zrobiło sie mało ciekawie ;) ale u mnie o kilka kucy mniej niz w plastikach ;) :P jeszcze ze 20 i by były plecy ....

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ierzę w GSX-Fa tkiego jak ma Luzipower... może nie super itd

jak to nie super ;) zaden katamaran jeszcze mi nie podskoczl ! :twisted: maszynka jest SUPER jak dla mine ! ;)

 

mnie, jak śmigałem jajem 98', zazyło kilka samochodow. Raz nawet ford galaxy :/ (van) i corsa A (prawie) w obu przypadkach jechalem z pasazerem. natomiast solo nie poradzilem dogonic jakiegos audi na A4 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie, jak śmigałem jajem 98', zazyło kilka samochodow. Raz nawet ford galaxy :/ (van) i corsa A (prawie) w obu przypadkach jechalem z pasazerem. natomiast solo nie poradzilem dogonic jakiegos audi na A4 :/

no ja nie mowie na predkosc, bo duzo samochodow wy*ierdala wiecej niz ja moge (225) ale poza autostradami na przyspieche - zaden galaxy nie ma szans ! (nawet 2.8 benzyna V6 - bo one maja cosik kolo 6s do setki !)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...