Skocz do zawartości

stoppie "jadące"


pushek_CBR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

albo wylej na siedzenie butelke jakiejś oranżady(czy coca coli)... jak wyschnie będziesz przyspawany do siedzenia!! :D :D

pół żart a pół serio... nie pamiętam w kórym ale w którymś seryjnym plastiku było bardzo śliskie siedzenie i testerzy z angielskiego superbika tak właśnie poradzili sobie z tym wkurzającym ich ześlizgiwaniem sie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidi powiedz mi czy stunterzy mają jakis dodatkowy tylny hamulec? Bo jak dla mnie to niektóre triki wygladają jak z jego uzyciem ale np nogi w tym momencie zwisają przez kiere.. o co kam an?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien fure na jakaś z zadupkiem... a nie enduro

i tu jest cały problem. oba typy motocykli mi sie podobają a niestety jeszcze na 2 sprzety mnie nie stac ;) może kiedys...

 

albo wylej na siedzenie butelke jakiejś oranżady(czy coca coli)... jak wyschnie będziesz przyspawany do siedzenia!!

heh o tym niepomyslalem :lol: to teraz po kazdym myciu moto oprocz smarowania łancucha bede musiał jeszcze po cole smigac :D :D a moze po czesci jest winny szampon z woskiem?? :lol:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robak powiem Ci szczerze że śliskie siedzenie to mały problam- trzymaj konkretnie moto między kolanami i zaprzyj sie rękami i wtedy nie bedziesz sie ślizgał bo nawet praktycnzie siedzić nie będziesz musiał...

 

 

Igła- mają... tzw. "hand brake". Nie wszyscy bo to nie jest dla amatorów ale już dla naprawde wtajemniczonych w konkretny stunt. Robi sie to coraz popularniejsze, na kierownicy, z reguły pod klamką sprzegła jest druga klamaka od tylnego hamulca(a nożny działa tak jak dotychczas- ten jest dodatkową dźwignią). Są już firmy które produkują gotowe Kity takiego ustrojstwa ale jest z tym troche zabawy. Zwykl trzeba wywalić przełaczniki i każdy musi indywidualnie ustawić klamki obie tak żeby każdej mógł używać. Wdą ręczego ylnego hebla jest to że siła hamowania jest słabsza nieporównanie niż ta z jaką hamuje sie nogą.

Wiele tricków bez HB byłaby nie wykonalna(np. cyrkle z nogami na siedzeniu czy w pozycji High chair, w ogóle np.12stke(przytarcie) w pozycji z nogami przez fajere bez HB potrafi zroić ledwie garstka ludzi na motocyklach z naprawde extremalnie zmienionymi przełożeniami ale z HB robi to już cąłkiem spro ludzi.

 

Pablo- trening, trening i jeszcze raz trening. Jak już przywykniesz do tego uczucia kontorla hamulca zrobi sie płynniejsza i niebędziesz już tak mocno odpuszczał i naciskał tylko będziesz robił coraz mniejsze korekty...

Musisz ćwiczyć- techinke masz teraz potrzeba Ci czasu i praktylki. Staraj sie unosić koło tak przy 50-60km/h i wtedy zaczniesz troche podjeżdżać dalej...i pamiętaj o wzroku- to dużo daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robak powiem Ci szczerze że śliskie siedzenie to mały problam- trzymaj konkretnie moto między kolanami i zaprzyj sie rękami i wtedy nie bedziesz sie ślizgał bo nawet praktycnzie siedzić nie będziesz musiał...

hmmm.. chyba sie zle zrozumielismy... siedzenie "wyslizgało sie " od stopali, ale przeszkadza mi to przy jezdzie na gumie na siedzaco, tzn jak juz łapie konkretnego piona :D a moze to juz jest granica, w ktorej zaczynam leciec na plecy, ale w ulamku sekundy odpuszczam gaz i spadam na 2 koła :roll: kurde, musze skołowac sobie kamere

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja, raczej ucichla, ale ja jeszcze jedno sie zapytam...

 

czy podczas nauki laczka i stoppie oproznic troszeczke oponki z powietrza ? (na filmikach jakos troche flaczki sie wydaja ! chyba, ze to przez przeniesienie ciezaru na przednie/tylne kolo...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...