Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja moge sie tez spotkac ; ) w razie czego do michalkowa mam klikanascie KM to na rowerku podskocze bo moto raczej nie nadaje sie na drogi chociaz kto wie co mnie trzepnie ; D

 

pozdro

 

Dawaj polem :icon_mrgreen:. Pozniej zrobimy traske terenem :wink:

 

Siema:P No ja mam kontakt z Sandra mam, ale raczej z nią nie gadam..

Ale dam jej znać:smile: Wy też powiedzcie innym jak możecie! Ja będę na tym co na obrazku:)) A jak potem wybierzemy sie w traske to ja poproszę nie za szybko, bo silniczek na docieraniu mam:(( To tak z 70km/h bedziecie sie musieli ze mną czołgac:)

Pozdro - Julas

 

Kobuz nie wymiekaj :flesje: Polecimy co najwyzej 60 ;P.

Ps Tak w ogole to ja bym sie nie martwil o silnik tylko o zawieche :crossy:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syska ale spotkanie jest w tą sobotę, a nie w tamtą :crossy: :icon_mrgreen: :wink:

 

Chłopaki żadnych tras polami, bo mój plastik tego nie przeżyje :flesje: A tak w ogóle to mam nadzieję, że będzie nas jak najwięcej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki żadnych tras polami, bo mój plastik tego nie przeżyje A tak w ogóle to mam nadzieję, że będzie nas jak najwięcej

Mac plastiki to ty zostaw w domu :cool: Forumowych motórów bedzie 5 , chyba że przyjeżdżacie z kumplami. Kobuz przyprowadzi chyba tych Fri rajdersów, ale nie wiem ilu.

To takie moje szybkie policzonko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Michał, ty z tymi terenami to troszke przystopuj:)) Juz ja se wyobrażam te sportowe motocykle w błocie...:cool: Co do jazdy w terenie to ja bym chętnie posmigał bo cholernie kręci mnie jazda enduro, tylko że nie mam do tego motocykla..:wink: A mojej hayakobuzy raczej nie mam ochoty tarzać w piachu:))

Co do michalkowa to "Syska" widocznie nie przeczytalas posta w którym napisalem że przekladamy na nastepną sobotę! )przełożylismy bo dużo osób siedziala w domach bo swięta były, więc by nie przyjechali! W te sobotę damy rade!!!:crossy::D Ja juz odpaliłem moją Hayakobuze 175 i po kapitalce silnika chodzi pieknie:) A jeśli chodzi o liczbę osób to ode mnie pojedzie ok 15 osób (powiedzieli że pojada).

A teraz do ludzi z Kalisza: Bądżcie w sobote na złotym rogu o 15:30, to pojedziemy razem w grupie:)

Pozdro - Julas

Edytowane przez kobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!! Serdeczne dzieki tym ktorzy przyjechali! Bylo extra:) Szkoda tylko ze potem sie pogoda zpiepszyla.. Ale mam nadzieje ze umowimy sie na jakies ognisko i obalimy jakis alkoholowy napoj:D

W weeken majowy jest impreza, ktora robi moj kumpel w Tykadlowie!

To bedzie na dzialce na ktorej jest taka stara chata i tam bedziemy balowac przez 3dni, oczywiscie jak ktos woli to moze jehac na jeden dzien, ale my tam raczej bedziemy chodzic na ugietych nogach z % we krwi:D Wiec lepiej jechac i zostac na noc:) Wstep: 30zl (w cenie zarcie i napoje) a alkohol se trzeba zalatwic. Impreza bedzie w weekend majowy od 1-3maja, jest ktos chetny??

 

PS. Mój numer GG 6747124, ci których poznałem niech sie odezwą to będziemy mieli lepszy kontakt przy ustalaniu następnego spota:D Teraz już zrobimy ognisko! Szykam tylko odpowiedniego miejsca:)

Pozdro - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...