Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak mi się nasunęło...

5 listopada Plac Solny i dalej ...

11 listopada Pręgierz i dalej ...

2-3-4 grudnia Rockers' date=' Od Zmierzchu ... do Sokolniczej

LUKĘ MACIE pomiędzy Świętem Niepodległości, a Mikołajem Proszę się poprawić !!![/quote']

Przepraszam, nie chciałem ... taki tekst się więcej nie powtórzy ... Nie chcielibyście trochę przystopować ? Bo ja już nie mam siły ... :oops: :mrgreen: Ja już żadnych -motocyklistów-pijaków z Wrocławia nie chcę poznawać, bo od tego wątroba boli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ej Wrocławiacy' date=' co sądzicie o nowej trasie? Chodzi mi o nowy odcinek ,,mini obwodnicy''Smile ktora zaczyna sie na rondzie do którego dochodzą ul. Czekoladowa i wyjazd z parkingu ,,Auchan'' i ,,Decathlon'' , zaczyna sie zjazdem z ronda na zachód a konczy ho hooo praiwe na muchoborze, w sumie 3 razy prosta po 2 km i co jakis czas ronda:) Asfalt mistrz mozna poczuc sie jak na torze:) no i ruch minimalny, chyba najlepsza miejscówka razem z drogą na maślicach przy wysypisku,

 

PS. znacie jeszcze jakies fajne mijesca we wroc do jazdy?[/quote']

hehe nie rozmawiaj z nimi na ten temat nie czytales ze to motocyklowa banda degenartów oni tylko pija jezdza gwalca i rabuja.. :(

 

Jak chcesz cos polatac to sie odezwij na pw a jak chcesz miec watrobe do wymiany to trzymaj z PGRem i eszta tych pijaków... :P

Wogole cos ten temat zamarl... albo zescie zaciagneli na poczatku grudnia i do teraz was trzyma.. :P pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz miec watrobe do wymiany to trzymaj z PGRem i eszta tych pijaków...

 

 

:mrgreen: No to żem se szybko wyrobił opinie...

 

Igła a com mam robić w zimie jak na trzezwo nie moge wytrzymac bez moto :?: :?: :!: :cry: ;)

 

Na wiosne zamiast do ryja - zaczniemy lac do baku :mrgreen: :arrow: :(

 

YNO JASSTTA :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie rozmawiaj z nimi na ten temat nie czytales ze to motocyklowa banda degenartów oni tylko pija jezdza gwalca i rabuja..

:mrgreen: no i w końcu ktoś się na Was poznał :(

Ze mną można gadać bo ja nie piję, nie krzyczę do piekła ja tak w ogóle to prawie nie żyję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za porzadki?? wystarczy wyjechac na 3 miesiace a a tu jakies bandycko alkoholowe bandy mi sie w miescie tworza... zapewne wodzem stal sie PGR

btw. co ty masz w opisie? co to za jakies FighteZX winter 06` ProjecT ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka do garów

Sam sobie gotuj' date=' ja nawet nie wiem jak talerz wygląda a Ty mi tu takie :mrgreen:

bandycko alkoholowe bandy mi sie w miescie tworza...

Oni już dawno sie utworzyli tylko było to cichaczem przed Tobą, teraz jak do Nich Szatan Dziadzia Prot dołączył to Oni się ujawnili bo teraz to już niczego i nikogo się nie boją :notworthy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no zaraz Szatan ... A, że przestali żłopać rozpałkę do Grylla ( :notworthy: ) i przeszli na wykwintne trunki to prawda. W końcu to Kwiat inteligencji wrocławskiej, Sól tej ziemi.

Ale fakt, czas by zmienić tytuł na " Poznam uzależnionych motocyklistów z Wrocławia"

Kaśka do garów

Jak to Cotlet było ? "Do garów sz.... bo w ... " ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. co ty masz w opisie? co to za jakies FighteZX winter 06` ProjecT ??

 

 

 

:twisted: :arrow: :notworthy: Będziesz grzeczny i przestaniesz udawać moherową babcię to może zobaczysz coś niecoś na wiosnę ;) :arrow: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Cotlet było ? "Do garów sz.... bo w ... " ?

 

Hehehe! Nic dodac nic ujac ;) :notworthy: Ale z tymi uzaleznionymi to pojechales Kawalerze - ja tam od 5 dni nie mialem nic w ustach - nawet cukiereczkow nadziwanych sobie odmawiam ;)

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi uzaleznionymi to pojechales Kawalerze - ja tam od 5 dni nie mialem nic w ustach - nawet cukiereczkow nadziwanych sobie odmawiam :notworthy:

Pzdr!

Ty już Cotlet nie ściemniaj... nie wiadomo co wy tam z PGR-em w nocy pod kołderką robicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...