Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nie znam dobrych zakrętów gdzie mógłbym sobie poćwiczyć składanie się a wszyscy wiecie że wrocławskie drogi nie należa do dobrych

 

Moze znacie jakieś miejsca we wrocku lub okolicy gdzie sa fajne łuki do poćwiczenia jazdy ?

Igła Ty sporo śmigasz :P moze wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dzisiaj Doktor Embrion urzadził nam miłą wycieczke w okolice Rajdu Strzelińskeigo tym razem nawet wrzucił 3 bieg i to z plecaczkiem :D

 

Mario wtulił sie w PGRa :D

mówił ze go potem bolał tyłek :P

 

Ogólnie zajebisty dzień na motorze z dobra ekipa, oby takich wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten raj to Kreta piękne drogi ładne widoczki super zakręty w sam raz dla Dr. embriona . Jazda bez ograniczeń bo policji nie widać w miastach bez kasku za to powoli bo straszny tłok wszyscy śmigją na skuterkach albo czterokołowcach

 

[ Dopisane: 26-06-2005, 22:28 ]

Net mam rozwalony jakby coś jakieś spotkanie to proszę o sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia - oby takich dni jak wczoraj wiecej bylo :-) Najpierw bazarek i nowa guma do mojej CB'ki a potem rajd w strzelinie oraz herbatka i czeresnie u wuja Embriona - szacuneczek Panie! :mrgreen:

 

No i powrot do WRC autostrada 180km/h - tak wialo ze az mi lusterka zamykalo :twisted:

 

Dzieki Panowie za zajebisty wypad!

 

Pzdr!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad do Strzelina prawdziwy miodek...

Właśnie wróciłem z Sobótki od mechanika... cewka mi poszła i wczoraj jeżdziłem na jednym garze, jak uruchomie drugi to mam nadzieje zamknać licznik.

Poza tym wieczorna Mission Kawasaki w pełni udana dzięki Mario i jego nowemu Transitowi

 

[ Dopisane: 27-06-2005, 17:50 ]

I jeszcze jedno lewy nadgarstek wysiadł mi zupełnie od sprzęgła,( tylko i wyłącznie od sprzegła) i szukam dobrej rehabilitantki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...