Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie zapraszam w sobote bo Alibii na 21.30 chyba że ktoś ma ochote wcześniej coś dziabnąć ?:D

 

[ Dodano: 08-06-2005, 18:36 ]

aha Mario co to za odpowiedz na 85 % :) musisz być, obecnośc jest obowiązkowa to jest zebranie zarządu :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mario nie idzei to ja tez nie ide :mrgreen: Nie chlopaki przepraszam ale nie wiem czy sie zjawie bo tez sila wyzsza praca postaram sie ale nie obiecuje proponuje spotkanie za tydzien ale takie konkretne z pelna ekipa bo ja chyba sie nie wyrobie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za tydzień też nie mogę być z powodu nieobecności w mieście. ale ja tylko drzwi zarządowi otwieram. natomiast polecam to spotkanie wszystkim zainteresowanym, bo będzie unikalna okazja zostać pasowanym na stritfajczerowca :!: Sir Krzyś będzie mistrzem ceremonii, więc śmiało można się pasować/zostać pasowanym. polecam i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie mogę, a szkoda, bo chętnie bym podszkolił jazde na przednim kole :lol: w każdym bądź razie popatrzył.. ;)

 

Co do soboty, ja i greg bedziemy na pewno, może będzie jeszcze kilku kumpli, w tym jeden co jeździ gorzej niż ja (tak to jest możliwe :) ). Wpadajcie i nie płaczcie że nie możecie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..... wlasnie wrocilem do chaty ja pierdziele nie wiem ile czasu tam bylem ale chyba za krotko wchodzilem bylo jasno wyszedlem tez bylo jasno co ja do cholery tylko godzine bylem nie wiem pomysle i zastanowie sie nad tym problemem jutro czy dzis? wogole co dzis jest i ktory! Ty a ja to myslaem ze moja chata wygloda inaczej a tu zooonnnkkk czy mam niebieskie sciany a czego sa biale to baiły?!? KR....A czy to moja chata? i co robia te cztery panienki w moim lozku !????????? (i tak im nie zaplace :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...