Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ario gdzie takie ladne zdjecie zrobiles??????czyzby na Rybniku???? :evil: Pozdrawiam

 

hehe się wie ;)

 

:D :D

 

 

Księciuniu :biggrin: nie chwaląc się ja żem to piękne zdjęcie wykonała ;) :P

 

 

true i za to szacun ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte napisałaś tą ściemę chyba dla tych co Cię nie znają

w tym akurat przypadku nie pozostaje nic innego jak się zgodzić z PGR'em , :D

Kurcze... czyli widzę że to już tajemnica tego gościa na Po... Poliszynela czy jak mu tam było :D

 

Tak się bawi... tak się bawi - BGP :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym akurat przypadku nie pozostaje nic innego jak się zgodzić z PGR'em , :D

 

Kurcze... czyli widzę że to już tajemnica tego gościa na Po... Poliszynela czy jak mu tam było :buttrock:

 

Tak się bawi... tak się bawi - BGP :buttrock:

 

pzdr @starte

BGP a cóż za tajemno magiczny skrót??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte------ Tak tak wiem ze to Ty zrobilas ta fote,szacun szacun!!!!!!!Ps. juz wiecej nie pij bo mam karoserie w samochodze wgnieciona po ostatniej imprezce :wink: jak mi sie rzucalas na niego :buttrock: :flesje: :P :D Do piekla z TOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

MARIO,wszystko juz wiem ,mieszkanie mamy wolne :buttrock: musze sie jeszcze psa pozbyc i jest doskonale,trase na bednary juz tez znam :biggrin: i jadymy :wink: KTO SIE PISZE?????????????jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. juz wiecej nie pij bo mam karoserie w samochodze wgnieciona po ostatniej imprezce :biggrin: jak mi sie rzucalas na niego :buttrock: :P :wink: :buttrock: Do piekla z TOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak ja bym chciała... :wink: Ale w takie towarzystwo wpadłam, że się po prostu nie da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wrocław, mam pytanie

właśnie zarobiłem na dwie nowiutkie oponki do mojej virażki, tylko nie wiem, gdzie mogę je wymienić? jest we wro ktoś, kto się na tym zna?

pozdro

 

ja znam :D , niestyety nie pamiętam nazwy ulicy ale :wink:

 

 

 

trase na bednary juz tez znam :buttrock: i jadymy :buttrock: KTO SIE PISZE?????????????jeszcze

 

ja jadę :biggrin:

bartic jedziesz????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne! w sobotę wracam do polski, to się załapię! trzeba podpatrzeć nowe 'triki' co dangel? hehe

madzik. miejsce się znajdzie? ja zajmuję wannę

 

mam tylko nadzieję, że ta grupa taneczna sex show to nie będą jacyś napici motocykliści? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte,jestes za 2 tyg jeszcze w Polsce bo szykuje sie wyjazd pod Poznan na moto extrim show,spanie u mnie :biggrin: :buttrock:

Wstępny plan zakłada datę mojego wyjazdu na 5 lipca, ale to jest wstepny plan :wink:

Co z tego wyjdzie to się okaże w praniu :buttrock:

 

Jak będę w Polsce to z miłą chęcią prześpię się z tobą w Poznaniu :wink:... a jak zaprosimy do łóżka jeszcze jakiegoś pana/panów to będzie w ogóle wypas :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...