Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż Wrocławanko, cos za coś. ekipa ekipą, ale dojechac jakoś trzeba. Zawsze będą na wyciagnięcie ręki. Spiszemy sie ze szczegółami, Wyjzd prawdopodobnie z Wrocka w piątek ok 12. zrobi sie z marudy tabór cygański i można lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Jerry, przecież jest uwiecznione na zdjęciach, że jak na Brodaku odpowiednie wystepa były, to Ty już nic nie pamietałeś :buttrock: . Spróbuj tylko zaprzeczyć a spytam się o kolor majtek tych panienek :icon_razz:

 

Kaśka easy ja doskonale wsio pamiętam i nie przypominam sobie uwiecznienia jak spałem imposible :biggrin: a na marginesie i w wielkim sekrecie powiem Ci że nei miały w ogóle majtek, stałem w drugim rzędzie i bacznie obserwowałem co się dzieje ehhehe

więc proszę mi tu zamętu i opinni nie targać :buttrock:

Nio a terazdo roboty

hawk

 

hej hej

 

jerry nic się nie martw na V2 twoje B12 nie bedzie jedynym nie bulgotnikiem na zlocie :biggrin: , ja również się wybieram. :banghead:

 

a to zmienia postać rzeczy co dwa bandziory to nie jeden ;P ale wiesz tam będzi etyle armatury sanitarnej, że hoho. Pogubimy się jeszcze :biggrin:

Kiedy dokłądnie jest ten wyjazd (piszą o piątku ale którym)??

pozdrowionka

 

Kaska.. wole z toba niz z Gregiem:) Podrzuc mi swojego mejla na gg to wysle ci fotki z impr.Ktos cos wspominal o aku dla mnie? Bo pamietam jak przez mgle:) Pgr co ze zjdecaimi? Miales mi wyslac A te ode mnie doszly?

A cio to jest aku??????? Powiadasz jak przez mgłe??? Hmmmm ciekawe co było tego przyczyną????

Pierwsze koty za płoty, teraz przygotuj watrobe bo ekipa od bulgotników pije do spodu :biggrin: :crossy:

Fajną chłopaki zrobiłem Wam reklame ;P

rgds Jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocłąwianko aku jest dow zięcia od ręki za 50 zyla. Co do fotek to nie zdążyłem już wysłac a teraz jestem w domu i ich tu nie mam. Podeślę w poniedziałek jak będę we Wrocku. A Twoje doszły (hardcore) dziękuję :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...