Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJ.Moja Zona juz sie martwi co bedzie jak zrobi sie cieplo.Wiesz jak bala sie Junaka?Kiedys Ja przewiozlem i juz bylo dobrze(mi tez).Mam nadzieje,ze na Virago tez bedzie ze mna jezdzic.Moja prar potomstwa tez jest dorosla,ale mocno trzyma sie gniazda.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ.Moja Zona juz sie martwi co bedzie jak zrobi sie cieplo.Wiesz jak bala sie Junaka?Kiedys Ja przewiozlem i juz bylo dobrze(mi tez).Mam nadzieje,ze na Virago tez bedzie ze mna jezdzic.Moja prar potomstwa tez jest dorosla,ale mocno trzyma sie gniazda.

POZDRAWIAM

Moja z kolei narazie mocno sie waha,ale widzialem ostatnio w sklepie ze skorami jak ogladała spodnie...chyba ma chęc śmignąć...Namawiam ją na wyjazd do Chorwacji razem z Pierwoszowem i zaczyna sie łamać.Może po spotkaniu motonitów w Mirosławicach (17.02.07r) całkiem sie złamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że trzeba miec czas na wszystko... Wiadomo nie można z powodu moto zaniedbywac Żony a przedewszystkim dzieci - dobry sposób to brac dzieci ze sobą do garażu - wtedy Żonka będzie w niebo wzięta... Sposób sprawdzony - to działa :flesje:

 

gorzej jak dzici nie chcą lub są jeszcze za małe... :notworthy:

WITAJ MOJ IMIENNIKU!NAJLEPSZE ZYCZENIA URODZINOWE! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ!GRATULUJE!Doskonale rozumiem Twoja radosc.Jak czytales moje teksty,to wiesz,ze ja troche dluzej bylem bez motorka.

POZDRAWIAM!Pamietaj,zeby dbac o to,co miedzy nogami(min.o motocykl :offtopic: )

Gratuluje równiez, witaj w gronie miłosników i posiadaczy Virago.A dbanie polega przede wszystkim na jak najczestszej jeździe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

istotnie wiosna musi nadchodzić, bowiem ruch na forum ogromny. Po dłuższym czasie czytania (tylko), teraz mam nadzieję praktycznie bywać na forum. Zdążyłem się tylko przedstawić w powitalni. Ja również jestem użytkownikiem i fanem virażki 535. Młode to to , bo z 2002 roku i praktycznie w zakresie napraw nie mam o czym pisać, no chyba że o zachowaniach akumulatora który teraz wymieniam. Nieduży czoperek, za to znakomity do miasta i do przeciskania w korkach. Każdemu polecam ten sprzęcik, bo to naprawdę fajny motor. Silnik V jest bardzo elastyczny i sporo potrafi. Ilekroć myślę o większym, to zaraz mam hamulec w postaci szerszych gmoli i korków które będą również mnie dotyczyć. Ale kto wie...

Pozdrawiam

DA REK

 

Ps. Niedługo będzie zdjęcie, bo tak łyso jakoś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...