Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze a teraz sie zachcialo zimie do nas przyjsc

 

a w grudniu jak miusialem robic to sprzeglo

to kumple jezdzili jeszcze

 

a teraz musze czekac do wiosny

Wiosna juz niedlugo, ja tam co kilka dni, choc na chwilę, ide ide popatrzeć na maszynkę,coś podlubać...czas szybciej plynie...i znów poczujemy wiaterek na twarzy... :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że WIOSNA już tuż,tuż... :icon_razz: Jeszcze kilka dzionków i sezon się zacznie :wink:

 

Ani się człowiek obejrzy a Słonko będzie dogrzewa asfalcik...

 

Ps. mam pytanko - ile płaciliście za sprzęgiełko? Bo ja kupiłem komplecik razem z rozruszniczkiem za 700zł oczywiście urzywkę ale w stanie bdb. Działa jak nowe :icon_eek: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w larsonie kupilem sam zestaw naprawczy

sprzegla rozrusznika za 88 zl

do tego uszczelka 16 zl

 

wymienilem i odpala super

 

 

 

 

marcysiek

tak przeczytalem i chyba tez wyskocze do garazu

troszke podlubie przy moto i czas lepiej zleci :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :bigrazz: ale mimo wieku ma się dobrze :crossy:

 

W tym modelu jeszcze nie był tak rozwiązany mechanizm rozrusznika i był o wiele bardziej awaryjny... :banghead: ja przerobiłem go tak aby pasował nowy typ rozruszniczka i problemy znikneły :biggrin:

 

Czytałem o różnych rozwiązaniach ale ja wybrałem - może nie najtańszy ale zdecydowanie najpewniejszy sposób :wink:

 

W tym temacie przeanalizowałem bardzo dużo rozwiązań i podjołem różne próby naprawy ale tak naprawde dopiero teraz czuje się usatysfakcjonowany :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz:

 

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dobry dobry dzień mimo że zimny i mokry od topniejącego śniegu i padającego deszczu, powitać chcę wszystkich.Znów zapytanie mam , jako że noszę się z poważnym zamiarem zakupu wymienionego w temacie moto (śledząc wcześniesze moje teksty wiecie o co chodzi) , dzisiejsza aura uświadomiła mi z jak róznymi warunkami mogę mieć do czynienia jeżdząc moto codziennie do pracy.Chodzi o to czy na virażce będe w stanie dojeżdzać w zmiennych warunkach np. w dezczu , wietrze.Niestety dobierając sprzeta muszę brać pod uwagę walory czysto użytkowe. Pytanie jest może naiwne ale zrozumcie mam zero motocyklowego doświadczenia i nie mogę zakupić moto na przejażdzki tylko w dobrą pogodę , sprzęcik ma też zarabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dobry dobry dzień mimo że zimny i mokry od topniejącego śniegu i padającego deszczu, powitać chcę wszystkich.Znów zapytanie mam , jako że noszę się z poważnym zamiarem zakupu wymienionego w temacie moto (śledząc wcześniesze moje teksty wiecie o co chodzi) , dzisiejsza aura uświadomiła mi z jak róznymi warunkami mogę mieć do czynienia jeżdząc moto codziennie do pracy.Chodzi o to czy na virażce będe w stanie dojeżdzać w zmiennych warunkach np. w dezczu , wietrze.Niestety dobierając sprzeta muszę brać pod uwagę walory czysto użytkowe. Pytanie jest może naiwne ale zrozumcie mam zero motocyklowego doświadczenia i nie mogę zakupić moto na przejażdzki tylko w dobrą pogodę , sprzęcik ma też zarabiać

Ja dojeżdżam do pracy codziennie Virażką, na normalną pogodę mam skóry, na deszczyk kombinezon przeciwdesczowy i jest OK...Pozdrawiam i mam nadzieje,że niedługo bedziesz śmigał na Virago...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dobry dobry dzień mimo że zimny i mokry od topniejącego śniegu i padającego deszczu, powitać chcę wszystkich.Znów zapytanie mam , jako że noszę się z poważnym zamiarem zakupu wymienionego w temacie moto (śledząc wcześniesze moje teksty wiecie o co chodzi) , dzisiejsza aura uświadomiła mi z jak róznymi warunkami mogę mieć do czynienia jeżdząc moto codziennie do pracy.Chodzi o to czy na virażce będe w stanie dojeżdzać w zmiennych warunkach np. w dezczu , wietrze.Niestety dobierając sprzeta muszę brać pod uwagę walory czysto użytkowe. Pytanie jest może naiwne ale zrozumcie mam zero motocyklowego doświadczenia i nie mogę zakupić moto na przejażdzki tylko w dobrą pogodę , sprzęcik ma też zarabiać

Ja dojeżdżam do pracy codziennie Virażką, na normalną pogodę mam skóry, na deszczyk kombinezon przeciwdesczowy i jest OK...Pozdrawiam i mam nadzieje,że niedługo bedziesz śmigał na Virago...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za odpowiedzi , no niech sie tylko cieplej zrobi i drogi wyschną ( trzeba się przejechać przed zakupem) i rzeczywiście do was dołącze.

Pozdrowionka

WITAJ!Myslalem,ze juz cos kupiles.Zanim to zrobisz przeanalizuj dobrze wszystkie rady i kupuj z kims,kto sie zna na tym.Ludziska wciskaja takie zlomy,ze strach.Wiem,bo sam dlugo szukalem Virago,choc tak naprawde to sezon pokaze co kupilem.POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...