Skocz do zawartości

PROSZE O SZYBKA POMOC JUTRO JADE KUPOWAC MOTOR I CHCE...


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=2263 poczytaj sobie

 

Jak sprawdzic ze ma wlozony nowy tlok

najlepiej sciągnąc głowice albo wydech, ale jesli na np2 biegu bez problemu zamknie obrotomierz to nie jest żle

przejedz sie, posłuchaj silnika,czy nie wydaje z siebie podejrzanych odgłosów, czy nie dzwoni i czy na biegu wkręca sie na najwyższe obroty bez problemów,

wsiądz na moto , wcisnij sprzęgło i 1 bieg, jesli nie bedzie powolutku ciągnąc do przodu to jest ok

przy prędkosci ok 20km/h pusc kierownice i jedz tak przez chwile, jesli bedzie sciągac na boki to prawie na 100% rama jest krzywa- wniosek - jedz do domu

podnies przód i tył motoru opierając na podstawce i pokręc kołami, mają byc proste , bez bicia i mają swobodnie sie obracac

stan zawieszenia, czy przód jest prosty, nacisnij hamulec i dociskaj kierownice do dołu, nie może byc luzów i stuków, kierownica ma sie skręcac bez zacięc

dokumenty i czy numery nie były przebijane ,kiedys wyczytałem, że żebys tweirdzic czy dokumenty napewno pochodzą od tego moto można odkręcic siedzenie kierowcy i na spodzie jest rozetka z datą jego produkcji ( ten element jest bardzo żadko wymieniany)

reszta to wiadomo, stan opon, łańcucha , zębatek, stan owiewek (czy nie są zniszczone i po glebie)

jak cos żle to nie bijcie, najlepiej wez ze sobą kogos kto sie zna na motorach a jak nie to chociaz ogólnie na mechanice(zawsze to dodatkowa para oczu) , najważnbiejsze żeby rama była prosta i dokumenty ok, reszte da rade zrobic tylko koszty mogą okazac sie baaaardzo wysokie

nie napalaj sie że to musi byc te moto i podejdz do tego na luzie, ja do mnie przyjechał kupiec po aprilke to od kiedy dostał klucze nie zsiadł z moto, gadałem tylko z jego ojcem a on sie nie bardzo znał. a po młodym kupującym odrazu widac, iskierki w oczach (ku*wiki) :D , głupi uśmiech zadowolenia, patrzy tylko na wygląd zewn. wiec sprzedający widzi że nawet z ceny spuscic nie trzeba a moto i tak sprzeda. najlepiej oblukac kilka sztuk danego modelu

powodzenia :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...