Skocz do zawartości

inne budziki do B12


Rekomendowane odpowiedzi

Yogi schematy i kwestia samego podłączenia to ja myśle że będzie pikuś w porównaniu z tym żeby odpowiednio skalibrować prędkościomierz, obrotomierz(mysle że z temperatura będzie prościej- nie pamiętam tylko czy nowy bandzior ma wskaźnik temperatury jakiś??).

Nie wiadomo czy wystarczy tam troche poszaleć z lutownicą czy może nie trzeba będzie iść dalej i żeby tow wszstko elegancko działało może będzie trzeba jakieś procesorki powymieniać albo w jakiś sposób przeprogramować... nie jestem specem od elektroniki ale jakieś tam elementarne pojęcie mam czego sie można tam spodziewać i staram sie większość żeczy brać na logike i chłopski rozum...

 

Fak że w w naszej dyskusji jest więcej gdybania niż suchych faktów.

Kto wie- może faktycznie przeróbka nie jest aż tak trudna i może wystarczy jedynie schemat do podłączenia kabli bo większa ingerencja będzie poprostu zbędna... nie wiem- może chłopaki z PJP wiedzą więcej od nas(a nie powiem- znają sie na rzeczy i zapewne wiedzą więcej odemnie w tej kwesti... :) ).

Ja 3mam kciuki i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jestem pewien że przeróbka jest realna i wykonalna ale czasem faktycznie koszt takiej zabawy jest niewspółmierny do osiągnietego efektu...

 

Czasem może warto pójść w inną strone- np. przerobić zegary z bandyty... wziąć obrotomierz wraz z kontrolkami, do tego dodać jakiś cyfrowy licznik rowerowy(nie żartuje wcale- te topowe mają tyle funkcji że czasami naprawde aż dziw bierze... możesz zawsze to potraktować jak zabawke z lap timerem :D ). Potem wszystko elegancko,logicznie i zwarcie poukładać w całość a na koniec z żywicy wykonać obudoe którą możesz po obróbce pomalowac w kolor maszynki albo ja Ci sie zamarzy(nie wiem czy twój bandyta jest S czy zwykły...i czy będzie miał owiewke czy to typowy streetfighter ma być??.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowie; gadalem z ich szefem (PJP); powiedzial ze jest to mozliwe, tylko oni musza miec schematy podlaczenia w b12 i gsxr; nastepnie wyliczaja roznice w przelozeniachi i zmieniajac cos w ukladzie eletrkonicznym - ale zrozumialem to tak jakby dalo sie tam ustawic cos dla innych przelozen - tak zrozumialem; a skad tu wziac takie schematy podlaczen?? sadzicie ze ktory z serwisow sie podzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisy mają napewno ale niemal pewne jest że będzie spoooory problem żeby to od nich wydebić.

Jak nie masz gdzieś dobreo kumpla w Suzuki to raczej szanse małe ale czasem wykonalne. Ja paiętam kiedyś jeden znajomy co pracował w Renault załatwił dla klubu miłośników renault megane coupe cała serwisówke taką jak używają w autoryzowanych serwisach dealerowie... 8)

Próbuj... może Ci sie uda ale ja bym raczej od razu szukał jakichś "zaprzyjaźnionych" serwisów! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...