Skocz do zawartości

Słuchawki do kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym do kasku mieć jakieś bezprzewodowe słuchawki jak do interkomu, ale nie potrzebuję całego sprzętu jak cały interkom. Same słuchawki, jedynie do połączenia z telefonem - kupię gdzieś coś takiego ? Szukałem już, to tylko znajdywałem same głośniczki do podpięcia pod interkom.. Może ma ktoś jakieś rozwiązanie ? Albo ewentualnie czy można by kupić tani interkom, a wymienić w nim głośniki na dużo lepszej jakości ? Można by to tak powymieniać i przy tym będzie lepsza jakość dźwięku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

do kasku słuchawek raczej nie włożysz. Jakiekolwiek szansa masz w szczękowych. W zwykłych słuchawki po prostu nie mieszczą się przy zakładaniu.

Ja używam Midlanda i jestem dosyć zadowolony. Możesz do niego dokupić lepsze głośniki np.: Midland Speaker RCF High Definition BT Pro - Chromeburner

Finalnie w kasku i tak jest hałas i tego nie przeskoczysz.

Równocześnie bardzo zachęcam do korzystania z zatyczek motocyklowych nawet jeśli masz głośniki. Tłumią bardziej hałas wiatru a muzykę nadal słychać.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum "aftershokz" opisałem swoje doświadczenia. Jedyne rozwiązanie na muzykę przy każdej prędkości. 

2 minuty temu, michal1290 napisał:

 

Finalnie w kasku i tak jest hałas i tego nie przeskoczysz

No właśnie że się da ;) 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...