Skocz do zawartości

Enduro :]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam 16 i na wiosne będe łykał jakieś 125(w gre wchodzi tuareg raly125,dt125 i raczej nie myśle ale jesli sie nie trafi nic leprzego to kmx125), i wale na a1 cały sezon przjechałem na 80ccm i nikt mi nic nie powiedział przy kontroli , a mój znajomy pomyka już 2gi sezon na dt125 bez prawka (ma 18 lat ale siana na prawko nie ma) i jakby coś gęgali to 10zł na piwko i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o silnik to nie ma znaczenia bo piec był ten sam, tyle że zawieszenie inne no i wygląd troche.

no niestety stary mylisz sie.tuareg rally ma zupełnie inną rame, hamulce, wahacz, całkiem inne zawieszenie no i od cholery szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem wspomnieć że mam tylko..... 16lat  i tylko karte motorowerową..., rally miałem jeżdzić bez prawka bo na A1 niemam.. . ALe teraz sam nie wiem co robić..  .[ to mi się podoba http://ww2.cs.fsu.edu/~aultman/Pictures/pic6.jpg ] ale raczej 125cc 2t.. , i napewno enduro ze względu na to prawko.. .  

 

Co robić  .. ?[/

 

Nie namawiam ani się nie chwale ale ja w wieku 27 lat nie zdążyłem jeszcze prawka zrobic a jeżdze! :oops:

Z policją nie jest problem jak nie przeszadzasz jak widzą! ;)

 

 

 

ale była to wersja RALLY czy WIND?

 

 

Mówie o wind! Ale też mi się wdawało że nie ma różnicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inaczej się nazywaja to jakaś różnica być musi.

A wiecie może w którym roku i jaki model Tuareg'a produkowano z jedną prostokątna lampą z przodu zamiast tych dwóch okrągłych? Bo kumpel kupił taką Aprilkę pez papierów i nie wie czy to jest rally czy wind ale mówi że ona jest z 1992r. To możliwe? W którym roku produkowali takie i czy to jest wind czy rally?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...