Skocz do zawartości

enduro 4t 250-400ccm - jakie wybrac?


Gość freeman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na wiosne przymierzam sie do zakupu enduraka.Mam na ten cel 7000zl i chcialbym wybrac maszyne ktora bedzie mi sluzyla glownie do jazdy w lekkim i srednim terenie ale takze do jazdy miejskiej.W kazdym razie nie mama zamiaru wybierac sie na niej dalej niz 200 kilometrow po za miasto ;) moze byc to motocykl jednoosobowy.Chcialbym miec maszyne jak najtansza w eksploatacji(awaryjnosc,ceny czesci) i z dobrym dostepem do czesci.

W tej chwili najbardziej moim oczekiwaniom odpowiada suzuki dr350 ale jestem otwarty na inne propozycje ;)

Chcialbym sie od Was dowiedziec czy suzuki pod tymi wzgledami bedzie najlepszym wyborem?

 

Pzdr freeman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brachol miał kilka lat temu DR350 i sobie chwalił. Do momentu wjechania pod ciężarówkę moto było zupełnie bezawaryjne, a w terenie katowane było intensywnie. Przejechał ok. 40 000km bez żadnej usterki (nie licząc tych spowodowanych glebą czy uderzeniem w coś). Po założeniu kostki w terenie radzi sobie całkiem przyzwoicie, choć wiadomo, że jest to rekreacyjna jazda.

Da radę 200km za miasto, dalej też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja jestem w pełni przekonany, że możliwości tego motocykla w terenie są ogromne i zależą przede wszystkim od umiejętności motocyklisty ;) Napisałem "rekreacyjna", bo gdybym tego nie napisał, to pewnie znalazłoby się kilka osób, które zaraz zaczęłyby klarować, że DR350 jest do bani, bo KTM520EXC jest lepszy ;) :mrgreen:

 

Sam jeżdżę na DRZ400 - to praktycznie to samo co DR350. Jak na razie nie mam powodów do narzekań, wręcz przeciwnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...