Skocz do zawartości

Kawasaki ZXR 400, Aprilia RS 250 czy może coś innego????


boyu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam WSZYSTKICH!!!!

Zamierzam kupić sobie jakiś sprzęcik na następny sezon. Ma to byc pierwszy motor w moim życiu (nie liczą Simsona, który chyba nie jest motorem:)). Nie wiem co kupić, ale zastanawiałem sie nad Kawasaki ZXR 400 rocznik 1992 lub Aprilia RS 250 1996. Może jesteście w stanie mi doradzić który motor jest lepszy, ewentualnie jakąś inna propozycje podsuneli (w tej samej cenie!!). :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w niemczech jest taniej ale trzeba potem te tlumaczenia tych papierow robić,dorobic karte pojazdu(500złotych)transport trzeba miec.Ogólnie niemiaszki nie katuja sprzetów i raczej nie oszczedzaja na czesciach-jak cos sie dzieje to walą do serwisu a u nas robia niektorzy w jakis szopach itp.I czesto u nas przebiegi sa krecone.Porozgladaj sie za ogloszeniami u nas i w niemczech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

ZXR 400 ma dokladnie 65 KM i bardzo miekie ramy, wiec jak jakis motor ma slady po upadku to radze sie gleboko zastanowic nad jego kupnem. A RS 250 wcale nie bedzie sie tak szybko zuzywac. Przeciez nie jezdzi sie caly czas przy czerwonej kresce. Poczytaj sobie testy RS I RGV 250 www.superbike.com.pl. A kupowac lepiej w niemczech oni lepiej dbaja o motocykle (przewaznie) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w niemczech jest taniej .

 

i jeszcze

Ogólnie niemiaszki nie katuja sprzetów i raczej nie oszczedzaja na czesciach-jak cos sie dzieje to walą do serwisu a u nas robia niektorzy w jakis szopach itp

ja bym dodal jeszcze ze oni czesto sprzedaja nowki z salonu za pare eurasow , bo im tylko miejsce w garazu zajmuja. A jak dobrze pogadasz to jeszcze gratis jakas prawie nowke lodowke czy Telefunkena jakiegos dorzuca. Ogolnie to Niemcy w ogole zajebistym narodem sa-w ogole nie szaleja na motocyklach, a jak trzeba cisnienie w oponach sprawdzic to do serwisu jada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...