Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

"Po tych zabiegach, jak też po czyszczeniu gaźnika w myjce ultradźwiękowej, obniżeniu paliwa do linii " 0 " wg. serwisówki"

Gdyby mi ktoś dokładnie opisał ten zabieg" "paliwo do linii zero", będę wdzięczny!

Jescze jedno: coznaczą trzy pozycje na kraniku paliwa? U mnie chyba nie ma rezerwy,paliwa jest jeszcze ok 2 litrów a silnik już gasnie.

 

Jeszcze jedną mam prośbę do gościa, który zapłacił 40 dolarków za spręzynki. powiedz mi jak to zrobiłeś? chciałem zapłacić i jakoś mi to nie wychodzi. Z tego względu , że może nie znam angielskiego i nie umiem obsługiwać się płaceniem przez komputer? proszę.

Edytowane przez wiesiekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam :) Od razu piszę co się dzieje w moim vn 750 .Wymieniłem rozrząd i pierścionki,odpaliłem i byłem szczęśliwy do czasu aż dodałem gazu :( w ogóle nie chce przyjmować wysokich obrotów a na wolnych chodzi równo-bardzo ładnie.Założyłem nowe świece przeczyściłem gaźniki i dalej to samo :( nie przyjmuje gazu.Nie wiem co dalej robić :( nie mam żadnej koncepcji a pogoda taka piekna.Proszę o fachową poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dot opon czy ktos z was jezdzi na HEIDENAU K65 Rear 150/90-15 74H M/C TL z tyłu lub HEIDENAU K65 100/90-19 57H M/C TL z przodu. Wiem ze temat jest ale odp typu kuzyn mojego kolegi, lub znajoma znajomego jest dla mnie niedokonca. Wiec pytam czy ktos z was miał juz doswiadczeniez tymi oponami . Za odp z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...