Skocz do zawartości

YAMAHA Service Manual


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

czesc szukam serwisówki do yamahy dt 50 z 2001r. mam motorek od 2tygodni i jestem tyci tepy z nim prosze o link do tej serwisówki z gury dzieki lub gg38 61 014 lub skype krysio4 dzieki. :D

[email protected]

Edytowane przez krysio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam kilka manuali doXVZ1300,YZF6, XVS1100L i LC,YZ426 i inne oraz prawie do wszystkich modeli katalogi części drukowane. Jeżeli ktoś jest zainteresowany ?

 

Heloł! Czy jest szansa na manuala do mojej nowo nabytej "Avantury":)XVZ1300 '90r? Sprzęt czeka wymiana sprzęgła i wyprucie 4 km różnych kabli które prowadza donikąd i oczywiście większość jest pod napięciem:) z góry dzięki i pozdro-Słoniu mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią sle najprościej będzie pocztą polską bo nie przejdzie przez pocztę elektroniczną.

Podaj mi na PW swój adres gdzie mam posłać.

pozdro

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Słoniu, chyba zaczynasz się starzeć, taki "dziakowy" motocykl kupiłeś sobie, wstyd ;P

 

Nie wiem do sprzęta z którego roku Piotrek Tobie wyśle, ja jakby co mam do XVZ 1300 '99 Service Manual. 12MB zajmuje, wiec na poczte pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Słoniu, chyba zaczynasz się starzeć, taki "dziakowy" motocykl kupiłeś sobie, wstyd ;P

 

Nie wiem do sprzęta z którego roku Piotrek Tobie wyśle, ja jakby co mam do XVZ 1300 '99 Service Manual. 12MB zajmuje, wiec na poczte pójdzie.

 

Myśle, że jeszcze nie jest ze mną tak żle, choć znam ludzi co już w moim wieku kupują na zaś miejscówkę na cmentarzu, a co do manuala to dzieki za dobre chęci, ale ten mój "jelcz" to tak trochę z innej epoki niż Twój manual i niewiele pomoże;)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze. ponawiam moją prośbę o manuala do TZR 250 2MA. Napisz proszę czy jest szansa na takie wykopalisko. Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI. Mój adres [email protected] :D

 

 

 

 

Modelu nie znam-ale z lat 87-93--jest tu....

http://www.motomanual.com.ar/index.php?opt...20&limitstart=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...