Skocz do zawartości

2 male problemiki, gaznik, przekrzywianie sie silnika :(


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to by trza zmiezyc ale niesa ta jakies ogromnie ilosci... moto ciagnie odczuwalnie lepiej , zmniejszenie zebatki nie zmniejszylo predkosci bo obroty sa wiekrze ale silnik lubi wysokie obroty i dopiero pow 5 jedzie tak jak powinien, co do spalania to na 2 litrach przejzdzam 35-50km wiec ok ale jak przeciagne go na maxa to potrafi zezrec sporo wiecej

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja w swojej ETZ na poczatku mialem tak, ze ciagnela super na wszystkich biegach, a na piatce, przy 110 km/h zaczynala sie buntowac i przerywac.

Okazalo sie, ze mialem zasyfiony filtr powietrza.

Wymienilem i jak reka odjal - smigala omentami ponad 130 km/h i juz nie prostestowala (nie przerywala) przy tych predkosciach.

Moze po prostu brakuje jej powietrza?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może to filter ale jak dotąd to wydawało mi się że przy niedostatecznej ilości powietrza silnik nebędzie się poprostu wykręcał na obroty, bynajmniej nie przerywał???? Jednak jakimś powodem niedziała on u ciebie tak jak powinien ale co to??? musisz jeszcze raz(bo pewnie już to robiłeś) próbować wszystkiego po kolei.

a pytanie odemnie jak go przyciśniesz do oporu to ile ci potrafi wypić?

 

Mój stary by powiedział: "ten typ tak ma" i sugerował by że niemusze jeżdzić na piątym biegu z max prędkością, a przy tym zaoszczędze paliwo, ale wiem po sobie że nawet jeśli bym go posłuchał i faktycznie na piątce troche oszczędzał to niepotrafe jeżdzić z myślą że coś jest żle w motorze, MUSZE mieć wszystko idealnie.

 

Objawy wskazują (przynajmniej wg. mnie) że jest to wina gażnika ale się niesprzeczam, musisz sam coś kombinować ty to masz na żywo.

popytam jeszcze kumpla może coś doradzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...